ua en ru

Українські патрульні масово підтримали флешмоб #22PushupChallenge

Українські патрульні масово підтримали флешмоб #22PushupChallenge Фото: Американські поліцейські беруть участь у флешмобі

Всі 28 управлінь Патрульної поліції України приєдналися до популярної акції

Патрульні поліцейські України масово підтримали бійців АТО, приєднавшись до набирає популярність флешмобу #22PushupChallenge. Про це у Facebook повідомила Патрульна поліція повідомила України.

Поліцейські нагадали, що першими цю естафету розпочали в США після того, як Департамент у справах ветеранів оприлюднив звіт про самогубства серед американських ветеранів. Згідно з отриманими даними, щодня кінчають життя самогубством близько 22 ветеранів. Задля привернення уваги суспільства до потреб колишніх військових стартував флешмоб, умовою якого стало 22-разове віджимання протягом 22 днів.

"Ми виконуємо цю естафету, щоб громадянське суспільство не забувало воїнів, які повернулися із зони бойових дій на сході України. Їх треба пам'ятати. Їм треба допомагати.. Їх необхідно підтримувати у всьому", - прокоментував ініціативу начальник Департаменту патрульної поліції України Євген Жуков.

найсвіжіше відео завантажила в мережу Управління патрульної поліції Києва.

Нагадуємо, що флешмоб #22PushupChallenge стрімко набирає популярність в Україні.