Українські самбистки взяли "золото" на чемпіонаті Європи

Українські самбистки взяли "золото" на чемпіонаті Європи Фото: Українські самбісти (sambo.net.ua)

У третій день змагань українці завоювали вісім нагород, а в загальному командному заліку по всіх видах програми наша збірна посіла третє місце

У понеділок, 11 квітня, у французькому місті Тулузи завершився молодіжний чемпіонат Європи з самбо, в якому брали участь юнаки та дівчата (до 18 років) і юніори і юніорки (до 20 років). Українські спортсмени завоювали 24 нагороди (4 золоті, 3 срібні та 17 бронзових медалей).

Як повідомляє прес-служба Федерації самбо України, нашу команду на турнірі представляли 33 спортсмени, а всього на континентальній першості виступили три сотні борців з 23 країн.

У третій день змагань "золото" у вазі до 80 кг серед юніорок дісталася одеситці Галині Ковальської, яка торік посіла п'яте місце на дорослому чемпіонаті світу. А Катерина Москальова з Дніпропетровської області була найсильнішою в категорії до 75 кг.

Раніше чемпіоном континенту серед юніорів став Сергій Кривчач (до 82 кг), а чемпіонський титул в категорії "юнаки" завоював Владислав Берізка в суперважкій ваговій категорії (понад 87 кг).

Украина заняла третье место на чемпионате Европы по самбо

Таким чином, у загальному командному заліку по всіх видах програми збірна України посіла третє місце.

До речі, в Україні назвали кращих спортсменів в неолімпійських видах спорту.