Українських школярок будуть вчити шукати "принца на білому коні"

STYLERLIFE        28.10.2016 - 09:53
Фото: Сім'я (vmeste-rastem.ru)
Фото: Сім'я (vmeste-rastem.ru)

Крім того, дівчаткам розкажуть про те, що потрібно робити для того, щоб "відповідати лицареві"

Міністерство освіти України, раніше рекомендовавшее школам впроваджувати програми формування сімейних цінностей, зокрема - курс за вибором або факультатив "Сімейні цінності", опублікувало список навчально-методичних посібників.

Так, наприклад, у виданні, укладачами якого є Прит, Орхименко і Корецька, дівчаткам розповідають про те, що їм необхідно робити для того, щоб зустріти "принца на білому коні" і "відповідати лицареві".

"На завершення вчителю бажано підкреслити, що дівчатам необхідно постійно розвивати в собі названі якості, особливо якщо вони хочуть бачити поряд з собою справжнього "принца на білому коні". Тому що лише за умови постійного розвитку своєї жіночності дівчина може стати справжньою

жінкою-берегинею і бути гідною свого лицаря! І як тільки вона буде готова до такої зустрічі, "принц" обов'язково з'явиться в її життя", - запевняють укладачі.

Зазначимо, що хоча список жіночих якостей у навчально-методичному посібнику великий, у ньому не вказані інтелект і амбітність.

До речі, Костянтин Меладзе розповів про свої особисті стосунки з Вірою Брежнєвої.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся