ua en ru

Український воєнком відправив дочку відпочивати в окупований Крим

Український воєнком відправив дочку відпочивати в окупований Крим Фото: Крим (pixabay.com/IrinaKushnikova)

Журналіст обурився вчинком військового

Учасник бойових дій на Донбасі, заступник голови Луганського обласного військкомату Олег Моцпан, який займається мобілізацією українських воїнів, відправив свою 18-річну дочку відпочивати в окупований Росією Крим. Про це розповів журналіст і блогер Денис Казанський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він опублікував фотографії Альбіни Моцпан з її сторінки у соцмережі Instagram, де вона відпочиває в Криму, Луганську і російському Сочі.

"За родом діяльності воєнком займається мобілізацією українських воїнів в АТО. І навіть якось провів військово-патріотичну гру "Сокіл" для школярів в Сєвєродонецьку. На жаль, у себе вдома Олег Моцпан налаштований вже не так патріотично. Свою дочку Альбіну він відправляє відпочивати в окупований Крим і Сочі. Весь час, поки триває АТО, Альбіна їздить на тусовки то у захоплений бойовиками Луганськ, то у Крим, то на Кавказ, то в Ростов", - розповів Казанський.

На його думку, через те, що дівчині всього 18 років, вона навряд чи здійснює такі подорожі без участі та згоди батьків.

altaltaltaltaltalt

Скріншоти публікацій в Instagram (deniskazansky.com.ua)

Те, що Альбіна дочка Моцпана, доводять відомості про неї в декларації воєнкома та її знімки залізничних квитків з прізвищем.

"Так і живемо. Гібридні воєнкоми на гібридній війні. Батько спочатку проводить для школярів патріотичні змагання, а потім відправляє дочку відпочивати в країну-агресор", - зазначив блогер.

Український воєнком відправив дочку відпочивати в окупований Крим

Скріншот поста акаунта facebook.com/den.kazansky

До речі, в окупованому Криму затримали кримськотатарського активіста.