ru ua

Український журналіст розповів, чому росіяни так бурхливо відреагували на його питання Путіну

Український журналіст розповів, чому росіяни так бурхливо відреагували на його питання Путіну Фото: Роман Цимбалюк (facebook.com-RomanTsymbaliuk)

Він вважає, що росіяни не хочуть "впускати в себе війну"

Український журналіст Роман Цимбалюк, який ледь не спровокував скандал на прес-конференції президента Росії Володимира Путіна, прокоментував цей інцидент. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Вчора на мене "шипіли-пищали", вигукували "провокація", коли я питав у Володимира Путіна про різанину, яку влаштовують його люди на окупованій частині Донбасу", - написав журналіст.

Роман вважає, що росіяни не хочуть "впускати в себе війну" і визнавати факт російських злочинів, адже їм так легше.

"Можна нескінченно питати про надої молока і улов риби, а також дякувати Володимира Володимировича за "наше щасливе дитинство", - зазначив Цимбалюк.

Журналіст згадав також про злочини терористів самопроголошених республік, а саме про випадки затримання подружньої пари в Донецьку, яких звинуватили в "шпигунстві" на користь України.

Український журналіст розповів, чому росіяни так бурхливо відреагували на його питання Путіну

Скріншот поста (facebook.com/RomanTsymbaliuk)

Нагадаємо, що російський президент Володимир Путін у ході прес-конференції розповів про свої погляди на історію України і заявив, що українці і росіяни – один народ, відповідаючи на питання українського журналіста Романа Цимбалюка.

Також повідомлялося, що російська журналіст Таня Фельгенгауер назвала прес-конференцію Володимира Путіна "позорищем" із-за поведінки журналістів. Журналіст зазначила, що їй було "безмежно соромно", коли багато хто в залі стали "закрикивать" Романа Цимбалюка.