ua en ru

Помер відомий український музикант

Помер відомий український музикант Фото: Свічка (twitter.com/AmEstrelladam)

Маестро було всього 67 років

У Києві, під час операції на серці, помер видатний український музикант, хоровий диригент і заслужений діяч мистецтв України Олександр Переверзєв. Про це повідомила дочка Переверзєва на його сторінці в соціальній мережі Facebook.

Олександру Переверзєву було 67 років. Відомо, що в останні роки у заслуженого музиканта були проблеми з серцем. Він потребував дорогої операції, вартістю $24000. Але так, як Олександр Володимирович, за словами близьких друзів, був дуже скромною людиною, він не став просити про допомогу.

А коли близькі дізналися про хворобу маестро, вони організували збір коштів, але виявилося занадто пізно.

Помер відомий український музикант

Скріншот поста (facebook.com/aleksandr.pereverzev)

Олександр Переверзєва забрали в лікарню прямо з репетиції, йому стало погано. Вранці 27 квітня його привезли в Київський кардіоцентр імені Амосова для проведення екстреної операції.

"Вночі його везли до Києва на реанімобілі дружина і дочка, медсестра підтримувала крапельницями фізичний стан. Він був дуже слабкий, але у свідомості і дуже мріяв дістатися до рятівного Києва, вірив у всесилля знаменитої лікарні. Він давно скаржився на болі в серці - робота хормейстера дуже нервова, складна, емоційно виснажлива. Два місяці тому він уже бував тут на діагностиці, у нього знайшли розшарування серцевої аорти і рекомендували невідкладно зробити операцію. Для цього потрібна була сума в 24 000 доларів. Він повернувся зі столиці сумний і пригнічений, сказав: "Мені ніколи не знайти таких грошей" ... Як все це боляче, неправильно, несправедливо. Людина, яка пропрацювала все життя, не може собі дозволити оперативного лікування", - написала його близька подруга Леся Степова.

Помер відомий український музикант

Фото: Олександр Переверзєв (facebook.com/aleksandr.pereverzev)

Олександр Переверзєв помер через кілька хвилин після початку операції. У видатного діяча культури залишилася дружина Наталя і дочка Марія.

Прощання з Олександром Переверзевим відбудеться в неділю, 29 квітня в Свято-Преображенському соборі в Дніпрі. Початок церемонії о 9.30.

Помер відомий український музикант

Скріншот поста (facebook.com/aleksandr.pereverzev)

Нагадаємо, помер відомий американський музикант.

Рекомендуємо подивитись: Вакарчук пояснив свою присутність в політичних рейтингах

Відео: video.rbc.ua