ru ua

Помер відомий український журналіст Дмитро Гомон

Помер відомий український журналіст Дмитро Гомон Фото: Дмитро Гомон (Колаж РБК-Україна)

Дмитро Гомон працював на каналі "Еспресо"

Журналіст Дмитро Гомон помер в ніч на 14 січня. Про це повідомила дружина Дмитра на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Дорогі мої. Ми всі вірили і докладали зусилля, щоб цього поста не було. Але, Діми не стало сьогодні близько другої ночі. Він до останнього моменту був при здоровому глузді, з мінімальною кількістю знеболюючих за останній місяць. Вдячні всім за можливість провести останні два тижні одним в чудовій країні, гуляти, розмовляти. Він був налаштований боротися і боровся, адже лікування в Ізраїлі надало сили і віри. Ми всі сподівалися, і я ні на хвилину, ні про що не шкодую. Інформацію щодо часу і місця прощання додамо в понеділок",- написала Тетяна Гомін.

Помер відомий український журналіст Дмитро Гомон

Скріншот поста (facebook.com/tetyana.gomon)

Відомо, що протягом останніх декількох місяців Дмитро Гомон боровся з онкологією. Про своє захворювання журналіст не підозрював до кінця 2017 року.

Восени він поскаржився на погане самопочуття і потрапив в лікарню, де медики приголомшили його результатами обстеження. У соціальних мережах колеги почали збір коштів для лікування.

Помер відомий український журналіст Дмитро Гомон

Фото: Дмитро Гомон (facebook.com/tetyana.gomon)

Нещодавно, він разом з дружиною зміг потрапити на консультацію до ізраїльських лікарів, які змогли поставити Дмитру правильний діагноз – рак підшлункової залози IV стадії.

Українські онкологи ставили йому інший діагноз – неоперабельний рак печінки з метастазами в черевну порожнину і легені.

Онкологи з Ізраїлю провели повну діагностику і призначили лікування. Першу хіміотерапію Дмитро отримав в Тель-Авіві, ще дві повинен був пройти в Києві.

Сім'я чекала ще результатів біопсії, яка повинна була показати чи можна Дмитру застосовувати новітнє біологічне лікування.

Друзі та колеги висловлюють своє співчуття родині Дмитра Гомона в соціальних мережах. У журналіста залишилися дружина і двоє дітей.

Нагадаємо, помер відомий український активіст і журналіст.