ru ua

Усик прокоментував майбутній бій Макгрегора і Мейвейзера

Усик прокоментував майбутній бій Макгрегора і Мейвейзера Фото: Олександр Усик (Олександр Усик (facebook.com/Alexanderusyk)

За словами Усика, у ірландця немає шансів на перемогу

Український боксер Олександр Усик прокоментував бій між Флойдом Мейвезером проти одного з найбільш відомих бійців змішаних єдиноборств Конора Макгрегора. Як повідомляє видання Xsport, Усик вважає, що цей поєдинок швидше стане шоу, ніж спортивним заходом, а у ірландця немає шансів на перемогу.

"Це буде ганьба боксу, якщо Конор Макгрегор буде боксувати проти Флойда Мейвезера. Макгрегор – це мегапопулярний людина в змішаних єдиноборствах. Мейвезер був номером один в боксі. Зараз він вже зав'язав. І така людина, як Флойд, дозволить Конору битися за правилами боксу, то це буде неповага і до самого боксу. До того ж я не бачу жодного шансу, при якому ірландець може перемогти американця за очками. Флойд буде просто над ним знущатися. Але з іншого боку, вони зароблять купу грошей. Це буде більше шоу. У їхніх дітей буде капітал, і їм не доведеться більше працювати", - сказав Усик.

Як раніше повідомлялося, Усик назвав дату свого наступного бою.