"Втомлена від дітей, від усього": з'ясувалися деталі про вчительку, яка постраждала від нападу школяра у Києві

"Втомлена від дітей, від усього": з'ясувалися деталі про вчительку, яка постраждала від нападу школяра у Києві
Фото: Колаж РБК-Україна

Мама екс-учениці школи №94 раніше писала заяву з проханням розібратися у поведінці вчительки

У столичній спеціалізованій школі №94 восьмикласник проломив вчительці голову стільцем і завдав їй у спину декілька ударів ножицями. Очевидці кажуть, що це сталося, бо вчителька поставила йому низьку оцінку за самостійну роботу з інформатики – предмету, який вона викладає у школі.

За фактом травмування вчителя у столичній школі розпочато кримінальне провадження, повідомляє Національна поліція.

Розповісти про те, якою є вчителька інформатики, на яку напав восьмикласник, погодилася журналістка Леся Москаленко. Її донька вчилася у школі №94, а цього року пішла до іншої школи на екстернат.

"Ця вчителька кричить на дітей. Вона – психічно неврівноважена особа. Тому я й погодилася це коментувати, щоб не вийшло так, що зараз інформацію перекрутять, і вона буде виглядати заслуженим мирним педагогом, спокійною вчителькою пенсійного віку. Вона не мирна, не спокійна і абсолютно неадекватна", - каже у коментарі для Styler Леся Москаленко.

"Втомлена від дітей, від усього": з'ясувалися деталі про вчительку, яка постраждала від нападу школяра у Києві

Фото: Журналістка Леся Москаленко, мама екс-учениці школи №94 у Києві (facebook.com/Леся Москаленко)

Жінка підкреслює, що сама не була присутньою при ситуації, коли хлопець вдарив вчительку, але припускає, що це могло статися через поведінку вчительки.

"Хлопчик новий, він поміняв школу, його могли гнобити самі школярі у класі. Плюс – ще й вчителька", - допускає журналістка.

Напевне, ця вчителька могла спровокувати таку гостру реакцію.

"Він же не накинувся на якусь іншу вчительку. Вчителька – неврівноважена. Вона – пенсійного віку, втомлена від дітей, від усього. Особисто у мене склалося таке враження. Їй все це абсолютно непотрібно", - каже журналістка.

Донька Лесі Москаленко навчалася у цій школі до 9-го класу, після чого перейшла на екстернат.

"Моя донька розповідала про неї, розповідали і батьки інших учнів в класі. На підставі цих розповідей я минулого року написала заяву до директора минулого року. Це була заява із проханням звернути увагу на цю вчительку, або бажано взагалі поміняти вчителя. Або як мінімум звернути увагу на те, що у неї є такі проблеми із психікою", - каже Леся Москаленко.

 

Відео: Як діти зустрічають початок учбового року (video.rbc.ua)

Нагадаємо, раніше у соцмережі розповіли про вчительку інформатики, на яку напав школяр.

Також з'явилися подробиці нападу школяра на вчительку спеціалізованої школи у Києві.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся