ua en ru

"Нечисть, яка буянила до ранку": київські "копи" висловилися про нічному заборону продажу спиртного

"Нечисть, яка буянила до ранку": київські "копи" висловилися про нічному заборону продажу спиртного Фото: Купити горілку в супермаркеті вночі тепер не вийде (nnm.me)

Поліцейські не натішаться скороченням кількості "п'яних" злочинів в Києві

Столичні патрульні констатували різке скорочення числа алкогольних злочинів після введення заборони на продаж спиртних напоїв в нічний час. Про це у Facebook написав один з копів Євген Зборовський.

"Цілодобові супермаркети, а на моєму районі таких досить багато (Нивки, Сирець, Мельникова) притягували до себе всю "нечисть", яка щоночі буянила до ранку. Там регулярно відбувалися бійки, крадіжки, у сусідніх дворах постійно були дзвінки на шум під вікнами... Всі бійки, конфлікти, сімейне насильство практично завжди пов'язані з алкоголем", - пише Зборівський.

За спостереження копа, після заборони продажу спиртного в нічний час кількість викликів скоротилася на 40%, також відчутно менше зафіксовано грабежів.

З іншого боку, визнає патрульний, по всьому місту почали сипатися виклики на агресію в магазинах від осіб, які вимагають, щоб їм продали алкоголь.

А напередодні в Києві п'яний водій пропонував хабар "копам".