ua en ru

Волонтери та АТОшникі Тернополя здали президентські нагороди через розгін містечка під Радою

Волонтери та АТОшникі Тернополя здали президентські нагороди через розгін містечка під Радою Фото: розгін наметового містечка під ВР (facebook.com/Vyzvolennia.Ukr)

Ветерани заявили, що під парламентом били неідентифіковані поліцейські в балаклавах

Волонтери та ветерани АТО Тернополя на знак протесту проти силового розгону наметового містечка під Верховною Радою відмовилися від президентських нагород.

Голова Тернопільської міської організації ветеранів АТО Дмитро Гайтко зазначив, що активістів під парламентів били неідентифіковані поліцейські в балаклавах - без жетонів, шевронів і нумерації на шоломах.

Волонтери та АТОшникі Тернополя здали президентські нагороди через розгін містечка під Радою

Скріншот сторінки twitter.com/evhen_n

Екс-офіцер поліції Олег Іванійчук, який постраждав під час розгону містечка, назвав дії правоохоронців злочином і також здав державну нагороду.

Волонтери і добровольці здали нагороди (відео: twitter.com/evhen_n)

Заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик, якому волонтери і бійці передали свої президентські нагороди, запевнив, що на майбутній сесії облради (14 березня) буде підготовлено звернення до керівництва країни і правоохоронних органів, щоб вони дали правову оцінку діям силовиків під Радою.

Волонтери і добровольці здали нагороди (відео: youtube.com/Телеканал ІНТБ)

Нагадаємо, що 3 березня стався силовий розгін наметового містечка під Верховною Радою, в результаті чого силовики затримали понад 100 осіб.