ru ua

"Повернення в Україну неминуче": блогер розповіла про майбутнє фейкових "республік"

"Повернення в Україну неминуче": блогер розповіла про майбутнє фейкових "республік" Колаж РБК-Україна

Жінка уточнила, що ситуація з поверненням України для місцевих виглядає більше як перемога над Україною

Блогер і письменниця з Луганської області Олена Степова розповіла, як жителі "ЛНР" сприймають ідею повернення до територій, якими "керують" бойовики, в склад України. Про це Степова повідомила в інтерв'ю виданню "Апостроф".

За її словами, жителі регіону впевнені, що повернення в Україну неминуче.

"Зараз, незважаючи на те, що вони говорять начебто про об'єднання з Росією, з "ДНР", все більше зростає загальна впевненість у тому, що повернення в Україну неминуче. І вони це обговорюють досить рівне. У розмовах про такому результаті вже майже не звучить негатив, там більше наголос на питаннях безкарності, на прийнятті відповідних законів", - говорить Степова.

Жінка уточнила, що ситуація з поверненням України для таких людей виглядає більше як перемога над Україною. Тобто там люди не розуміють власної відповідальності за свою ж аморфність, люди не розуміють відповідальності за "Путін, введи!", а чекають більшої відповідальності з боку України перед ними.

"Було проведено дуже цікавий опитування: скільки люди готові витримати без зарплати – місяць, два, півроку, рік? Цим опитуванням людей готують до певних дій. І найдивовижніше, що люди, які в одній гілці соцмережі пишуть: "Де наші зарплати? Ми тут ледве виживаємо!", в коментах під опитуванням пишуть: "Готові триматися і рік, лише б без "бандер" – розповіла Степова.

"Один і той же чоловік, жінка з Ровеньків, молодший за мене пише: "Ми голодуємо, голодні непритомності у шахтарів, дітей нічим годувати, все погано, все пропало". І тут же під опитуванням: "Тю, 1990-ті пережили, все пережили, тому все у нас буде добре. Нехай Україна замерзне, ми будемо на сухарях жити, лише б без "бандер". Я скріни роблю, щоб порівнювати. І бачу, що повний абсурд у них в головах. І я не знаю, якими впливами можна пояснити те, що з людьми таке робиться", - дивується блогер.

Нагадаємо, що улюблений співак Путіна попав в "Чистилище".