ua en ru

"Друге народження сина": звільнений з полону в "ЛНР" вболівальник "Зорі" вперше подзвонив батькам

"Друге народження сина": звільнений з полону в "ЛНР" вболівальник "Зорі" вперше подзвонив батькам Овчаренко Владислав (Кадр з відео: YouTube/МДБ)

Мати молодого українця розповіла про майбутню зустріч з сином

У середу, 27 грудня, на Донбасі почався обмін заручниками за формулою 74 українця на 306 осіб. Всього було звільнено перших 16 українських заручників. Їх привезли до пункту обміну заручниками і завели в логістичний центр КПП "Майорск". Серед переданих заручників були не тільки військові, а й цивільні люди. Зокрема, вболівальники футбольного клубу "Зоря" Владислав Овчаренко і Артем Ахмеров. Журналісти ТСН зв'язалися з матір'ю Владислава Вітою Овчаренко і з'ясували подробиці обміну.

"Мені вже подзвонили і розповіли цю новину. Він зараз з Іриною Володимирівною (Геращенко - ред.). Він мені потім сам дзвонив. Ми самі ще в Луганську і чекали до останнього новин. А син уже в Україні. Звичайно ж він в Україні залишиться, однозначно. Тут йому робити нічого (в окупованому Луганську – ред.)", – розповіла мати Овчаренко.

За її словами, зараз вони намагаються дізнатися подробиці, куди привезуть її сина, і вже після цього будуть планувати з ним зустріч.

"Звичайно, ми хочемо побачитися. Хочеться хоч обійняти його. Я не торкалася до нього 14 місяців. Навіть, не знаю, будемо намагатися, щоб швидше це все зробити. Ми ще не запитали, де він прямо зараз. Влад сказав по телефону: "Мама, я на Батьківщині!". Ми з ним на зв'язку, так, це, напевно, Ірина Володимирівна дала йому свій телефон і він подзвонив мені. Я дуже сподіваюся, що до Нового року ми з ним побачимося. Нам ось такий подарунок до Нового року. Це просто подарунок. Я всім дуже вдячна за допомогу. Нам стільки людей допомогли, - це не передати. Це як друге народження сина. Ми вже і плакали, і сміялися, не знаю, що з нами відбувається. Ми раді просто до нестями", – додала вона.

Нагадаємо, 25 жовтня 2017 року так званий "суд ЛНР" приговорив члена організації вболівальників футбольного клубу "Зоря" Владислава Овчаренко до 17 років ув'язнення "особливого камерного режиму". Молодого хлопця звинуватили в шпигунстві на користь України за те, що він вийшов у центр окупованого Луганська з українським прапором і спалив "прапор" терористів "ЛНР".

Раніше мати полоненого вболівальника "Зорі" розповіла про першу зустріч із сином і про допит.