ua en ru

"Ящик горілки, літаків і відбудуть геть": Невзоров розповів, що призведе до втечі бойовиків з Донбасу

"Ящик горілки, літаків і відбудуть геть": Невзоров розповів, що призведе до втечі бойовиків з Донбасу Фото: Бойовики (twitter.com GirkinGirkin)

Публіцист зазначив, що в Росію терористам дорога заказана

Бойовики "ДНР" і "ДНР" будуть рятуватися втечею в результаті надання Україні американського летального зброї і введення миротворців на Донбас. Про це заявив російський журналіст Олександр Невзоров в ефірі "Ехо Москви".

"Ну і плюс абсолютною реальністю легко прораховуваної стало введення миротворців. А це дві американські дивізії, які, наскільки я розумію, не схильні сентиментальничать з приводу російського світу і які досить швидко і легко наведуть там порядок, оскільки це ж навіть... Це навіть не Зімбабве", — сказав він.

"Ну, я вже говорив, тим, що ці хлопці (терористи – ред.) попросять блондинку в панчохах, ящик горілки, літаків і відбудуть геть, кинувши всю цю неосуществленную... Я думаю, що до нас (в Росю. – ред.) їм теж дорога заказана. Ось, де вони будуть рятуватися, мене, чесно кажучи, мало турбує", — резюмував Неввзоров.

Раніше житель Донецька розповів про страшні реалії життя в "ДНР".

"В двох словах справи в Донецьку так: Навчання, навчання, навчання - гуркіт на полігонах з ранку до вечора. Невиїзних все більше - єдина робота де хоч щось платять і для чоловіків і для жінок - це армія "ДНР" ну і всякі там силовики. У зв'язку з відсутністю грошей почали всіх "пресувати" щоб всі ставали за гроші на облік у "ДНР", - наводить слова жителя окупованих територій журналіст Юрій Бутусов.