Юна українська тенісистка розгромила росіянку в півфіналі престижного турніру

Юна українська тенісистка розгромила росіянку в півфіналі престижного турніру Фото: Марта Костюк

Українське молоде дарування каменя на камені не залишило від старшої суперниці з РФ

14-річна українська тенісистка Марта Костюк вийшла у фінал престижного юніорського турніру Australian Open 2017.

У півфінальному матчі наша спортсменка впевнено переграла 17-річну росіянку Єлизавету Рибакіну - 6:1, 7:5.

Зустріч тривала 66 хвилин. У першому сеті українка в пух і прах рознесла росіянку, вигравши п'ять геймів поспіль. У другій партії Костюк і Рибакіна влаштували "гойдалки". Українка почала сет з брейка, але росіянка у шостому геймі зуміла взяти подачу Марти і зрівняти рахунок. Однак у 11 геймі Костюк впевнено зробила ще один брейк і на своїй подачі довела матч до перемоги.

#TeamUkraine Marta Kostyuk #AUSOpen #Juniors #полуфинал Эмоции

Опубліковано Ukrainian Tennis Portal / sapronov-tennis.org 26 січня 2017 р.

У фіналі українка зіграє проти першої ракетки турніру - 17-річної швейцарки Ребеки Масарової.

Раніше українка з тріумфом перемогла на міжнародному тенісному турнірі в Австралії.