ua en ru

Житель Буковини побудував теплицю для тропічного саду (відео)

Житель Буковини побудував теплицю для тропічного саду (відео) Колаж РБК-Україна

Чоловік вирощує екзотичні фрукти

Житель Буковини Іван Галип виростив будинку тропічний сад. Про це передає "Сьогодні".

Побудувати теплицю з тропічними деревами чоловік мріяв з дитинства. Тепер в саду – кавове дерево, папайя, лавр, грейпфрут, апельсини, а також банани. Кожна рослина, з моменту створення саду – вже давало плоди.

"Хімію не використовую, я тут сам працюю, і якщо буду застосовувати хімію, то сам себе буду труїти", – розповідає Іван Галип.

Лимони, які ми купуємо в магазинах, садівник вирощує без зайвих зусиль у себе в теплиці. Плоди лимони у Івана зростають набагато більше, ніж ті, які привозять в супермаркети.

А найбільшим досягненням садівник називає власноруч вирощені банани. У нього їх шість видів. Одне дерево за сезон може давати до 70 кг плодів.

Серед розмаїття тропічних фруктів – ананаси. Перший плід вже зірвали і з нього будуть розсаджувати.

Галип каже, що вирощувати тропічні рослини слід з паростків, а не з кісточок. За його словами, з кісточок дерево буде довго рости і, можливо, не буде плодоносити.

У свій сад Іван Галип планує водити екскурсії. Впевнений, багатьом буде цікаво побачити, як насправді ростуть і дозрівають екзотичні фрукти.

Відео: Теплицю з тропічними деревами побудував буковинець (youtube.com/)

Нагадаємо, що в невеличкому селі Рожни, яке знаходиться у Київській області, всього в півгодини їзди від столиці, український селекціонер Анатолій Патій виростив диво-сад з екзотичними фруктами у звичайній теплиці.

20 реальних сіл, які ніби вийшли з казок (відео: STYLER.rbc.ua)