Знай наших: одесит відправився на велосипеді з Аляски до Мексики

STYLERLIFE        08.12.2017 - 11:05
Фото: Руслан Верин (facebook.com/ruslanverin)
Фото: Руслан Верин (facebook.com/ruslanverin)

Чоловік ночує в наметі або у місцевих жителів

Одеський веломандрівник Руслан Верин вирушив у нову подорож. Він виїхав з самої північної точки Аляски і збирається на велосипеді подолати тисячі кілометрів, щоб фінішувати в Мексиці. Про це пише Culturemeter.

Мандрівник вже перетнув Аляску і майже добрався до кордону Канади і США. Йому доводиться долати по 60-70 км в день при мінусовій температурі, а ночувати в наметі або у місцевих жителів.

Фото: Велосипед українця (facebook.com/ruslanverin)

На Алясці вже почалася серйозна зима. Температура повітря тримається на відмітках -20 градусів, а населених пунктів, щоб зігрітися і відпочити дуже мало. Іноді він проїжджає по 6-7 днів не зустрічаючи населені пункти. Тому доводиться розбивати намет на ніч вздовж траси і харчуватися бутербродами і сушеним м'ясом.

Фото: Руслан на Півночі (зліва) (facebook.com/ruslanverin)

За словами Руслана, на Півночі всі продукти коштують дуже дорого. Так, наприклад, баночка з арахісом коштує 7 доларів, а буханець хліба вагою 420 грам 1.3 долара. На шляху йому зустрічаються дикі тварини — лисиці, бізони, олені і навіть ведмеді.

На своїй сторінці в Facebook Руслан ділиться усіма подробицями свого цікавого тріпу. Також тут можна побачити і фотозвіт подорожі.

Як раніше писав Styler, українець Руслан Верин подолав 14 тис. км з Одеси до Сінгапуру за 190 днів. Спортсмен на велосипеді проїхав 11 країн світу і дістався до фінішної точки.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: подорож
On Top