Золотий забіг: українка стала чемпіонкою Європи з легкої атлетики

Золотий забіг: українка стала чемпіонкою Європи з легкої атлетики Фото: Наталія Прищепа - чемпіонка Європи (Reuters)

На останньому відрізку дистанції Прищепа буквально протиснулась між суперницями і завершила гонку спринтерським відривом. Свою перемогу легкоатлетка присвятила Україні

Українська бігунка Наталія Прищепа виборола "золото" чемпіонату Європи з легкої атлетики в Амстердамі, ставши кращою у фіналі на дистанції 800 метрів.

Переможний результат українки - 1:59.70 хвилини, "срібло" дісталося француженці, а третє місце посіла спортсменка з Швеції. Прищепі вдалося обійти суперниць на останній ділянці дистанції, протиснувшись між ними і вирвавшись вже біля самого старту.

"Спасибі всім, хто мене підтримував, бажав удачі і був поруч зі мною всі ці дні, дуже важкі і хвилюючі для мене. А перемогу присвячую Україні. Я дуже задоволена, що змогла гідно захистити честь своєї країни. Перше місце довелося буквально вишкрібати. Мене закрили - сюди не вийти, туди не вийти. Навіть не знаю, звідки взялися сили. Адреналін!" – передає переможний коментар спортсменки XSPORT.

"Золото" Наталії на дистанції 800 м стало першою "здобиччю" української легкоатлетичної збірної на чемпіонаті Європи у Нідерландах.

До речі, Україна виборола право на проведення чемпіонату Європи зі стрибків у воду в 2017 році.