ua en ru

У Хмельницькому народилися троє левенят

У Хмельницькому народилися троє левенят Фото: Левеня (pixabay.com/vladak)

Господар зоопарку хоче віддати дитинчат в австралійський заповідник

У Хмельницькому в приватному зоопарку народилися троє левенят. Про це повідомляє канал "Україна".

Відзначається, що у левиці Тіари і лева Амура це вже другий виводок. Батьки левенят ні на крок не відходять від своїх малюків. До вольєру тварини не пускають навіть свого господаря, хоча зазвичай охоче з ним граються.

За словами власника зоопарку, зазвичай леви, ведмеді та, навіть, вовки дуже рідко розмножуються в неволі. Щоб левенята швидко набирали вагу, у їх матері Тіари спеціальний раціон харчування. Самки дають яловичину і, навіть, конину, щоб у неї покращилася якість молока.

Журналістам вдалося потримати в руках левенят, яким всього п'ять днів.

Відео: У Хмельницькому народилися троє левенят (YouTube/Сьогодні)

Повідомляється, що днями левенят оглянуть ветеринари. Потім маленьким тваринам зроблять всі необхідні документи та щеплення.

Зазначається, що господар приватного зоопарку не хоче віддавати левенят в інші українські розплідники. Однак веде переговори з австралійськими заповідниками, де для львів створені всі умови, наближені до дикої природи.

До речі, у київському зоопарку показали фото маленького жирафа.

У приватному зоопарку "ХІІ місяців" під Києвом народився жираф.

"Нещодавно у нашому парку тварин відбулася знаменна подія - батьками стали наші жирафи Марі і Микола Степанович. Це чудове дитя, ще й справжня іграшка з вигляду. Величезні очі, ховаэться за маму і з-за її спини показує нам пики", - написав власник зоопарку.

Зазначається, що самець жирафа, якого назвали Микола Степанович, з'явився в звіринці в 2015 році. А коли стало ясно, що тварина сумує, з парку Німеччини через три місяці привезли самку на ім'я Марі.