ru ua

Визначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фото

Визначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фото Фото: Дикі тварини (Comedy Wildlife Photography Awards)

Найсмішнішою названа незграбна сова

Названо самі смішні і забавні фото тварин в 2017 році за версією Comedy Wildlife Photography Awards.

Перше місце отримав Тібор Керч, який зняв сову, яка намагається піднятися на гілку. Призом для нього стала подорож до Кенії, а також ряд подарунків від експертів та партнерів конкурсу.

На інших фото можна побачити забавних мавп, морських котиків, усміхнену видру інших тварин.

Конкурс було засновано британським фотографом Полом Джонсон-Хіксом спільно з фондом Born Free Foundation, щоб привернути увагу до проблеми браконьєрства і вимирання різних видів тварин. До складу журі також входять: телеведуча Кейт Хамбл, фотограф Тому Саллам, комік Х'ю Денніс, актор Білл Треверс та інші популярні фотографи.


Визначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фотоВизначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фотоВизначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фотоВизначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фотоВизначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фотоВизначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фотоВизначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фотоВизначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фотоВизначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фотоВизначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фотоВизначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фотоВизначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фотоВизначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фотоВизначено найбільш смішних тварин в 2017 році: кумедні фото

Смішні тварини (Comedy Wildlife Photography Awards)

До речі, американський журнал National Geographic підбив підсумки 2017 року і вибрав 57 кращих знімків. Для того, щоб визначити кращих з кращих журі конкурсу довелося переглянути близько двох мільйонів знімків, які представили 88 фотографів зі всього світу. Ейвері Джексон, перша дитина-трансгендер на обкладинці журналу.