"У пошуках адреналіну": у Київському зоопарку для левів влаштували "смачний квест" (фантастичні фото)

"У пошуках адреналіну": у Київському зоопарку для левів влаштували "смачний квест" (фантастичні фото)
Фото: Лев у Київському зоопарку (РБК-Україна)

Зараз у звіринці проживають чотири хижих особини

У Київському зоопарку, незважаючи на морози, у хижаків життя б'є ключем. Ці великі кішки настільки граціозні, що дивитися за їх бажанням одне задоволення. Фотокореспондент Styler не зміг пропустити це дійство полювання і надав яскраві фото.

У столичному звіринці зараз проживають четверо африканських левів - Геркулес, Христина, Вілія та Дарина. В оточенні дам самець відчуває себе справжнім царем звірів. Він дає великим кішкам вдосталь насолодитися обідом, не втрачаючи при цьому свого хижого гідності.

Подивіться на цих красенів! З якоюсь несамовитістю вони їдять, приготовлену для них здобич.

"У пошуках адреналіну": у Київському зоопарку для левів влаштували "смачний квест" (фантастичні фото)"У пошуках адреналіну": у Київському зоопарку для левів влаштували "смачний квест" (фантастичні фото)Фото: Самка знає, що вона робить (РБК-Україна)

Київський звіринець запрошує всіх бажаючих отримати трохи адреналіну і подивитися на цих величних створінь.

Як зазначили в зоопарку, для деяких, здавалося б, незвичних до наших холодів вихованців, наприклад, львів, зима є цікавою розвагою екзотичним.


"У пошуках адреналіну": у Київському зоопарку для левів влаштували "смачний квест" (фантастичні фото)"У пошуках адреналіну": у Київському зоопарку для левів влаштували "смачний квест" (фантастичні фото)"У пошуках адреналіну": у Київському зоопарку для левів влаштували "смачний квест" (фантастичні фото)"У пошуках адреналіну": у Київському зоопарку для левів влаштували "смачний квест" (фантастичні фото)"У пошуках адреналіну": у Київському зоопарку для левів влаштували "смачний квест" (фантастичні фото)"У пошуках адреналіну": у Київському зоопарку для левів влаштували "смачний квест" (фантастичні фото)"У пошуках адреналіну": у Київському зоопарку для левів влаштували "смачний квест" (фантастичні фото)"У пошуках адреналіну": у Київському зоопарку для левів влаштували "смачний квест" (фантастичні фото)"У пошуках адреналіну": у Київському зоопарку для левів влаштували "смачний квест" (фантастичні фото)"У пошуках адреналіну": у Київському зоопарку для левів влаштували "смачний квест" (фантастичні фото)"У пошуках адреналіну": у Київському зоопарку для левів влаштували "смачний квест" (фантастичні фото)
 

Фото: Зима в Київському зоопарку (РБК-Україна)

Як раніше писав Styler, тигри з Луцького зоопарку сходять з розуму в снігу (забавні фото).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся