ru ua

Ассоль представила кліп на пісню про глобальну силу відносин

Ассоль представила кліп на пісню про глобальну силу відносин Фото: Ассоль (прес-служба співачки)

Вже зовсім скоро співачка обіцяє порадувати українців ще однією відеороботою

Українська співачка Ассоль випустила новий трек "На двоих" і презентувала відеокліп на його підтримку.

Відзначимо, що в новій композиції молода артистка змінила стиль звучання: від лірики і соулу перейшла до танцювальної музики.

"Мій стиль музики співзвучний до змін мого внутрішнього стану, стану моєї душі. При цьому, для мене найголовнішим фактором при таких змінах є те, щоб у моїй творчості залишався зміст і певний посил, як на мене, найголовніше - не втратити саме це", - сказала артистка.

Відео: Кліп на пісню "На двоих" (YouTube/Ассоль)

Під час роботи над новим синглом Ассоль співпрацювала з Артемом Пивоваровим.

"Я дуже рада, що наші музичні шляхи зійшлися і зараз ми знаходимося в процесі написання альбому! Я отримую задоволення від роботи з цією людиною, адже Артем - дуже талановитий музикант, талановитий артист і дуже хороша людина", - зазначила Ассоль.

Ассоль представила кліп на пісню про глобальну силу відносин

Фото: Ассоль (прес-служба співачки)

Також співачка прокоментувала небезпечні трюки, які виконував актор в її кліпі.

"Звичайно ж, був страх, адже я ніколи до цього не сиділа на мотоциклі, хоча, було цікаво спробувати. Мені дуже подобається пробувати щось нове, але в розумних межах. Спочатку було трохи дивно, але ми з Сергієм-мотоциклістом дуже швидко увійшли в контакт, знайшли спільну мову. Я побачила його професіоналізм і довірилася йому, зрозумівши, що все буде добре. В результаті вийшло здорово, і ці нові емоції та досвід точно варті витрачених зусиль!" - додала вона.

Ассоль представила кліп на пісню про глобальну силу відносин

Небезпечний трюк (Кадр з відео/YouTube/Ассоль)

Ассоль додала, що її новий трек "про глобальну силу стосунків хлопця і дівчини, які зможуть розділити будь-які проблеми на двох, зрозуміти один одного і залишатися разом в будь-якій ситуації".

Зараз Ассоль активно працює над новим альбомом. Крім того, скоро вийде її новий літній трек, зовсім інший за настроєм. Також співачка обіцяє порадувати українців новою відеороботою.

Ассоль представила кліп на пісню про глобальну силу відносин

Фото: Ассоль (прес-служба співачки)

"Багато історій хочеться розповісти, поділитися ними через призму творчості. Потрібно розвиватися, рухатися далі, тому буду дивувати!" - сказала вона.

Раніше MONATIK показав, як "падав в любов і вдарявся в танці".