Катерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With Ballet

Катерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With Ballet
Катерина Кухар і Олександр Стоянов (фото: прес-служба/Анна Шайдеманн)

Це перша частина масштабного фотопроекту українського фотографа Анни Шайдеманн, що присвячена 150-му театральному сезону

В Національній опері України відкрилася виставка #In Love With Ballet - історія кохання на сцені і в житті. Героями фотопроекту стали дві відомі пари сучасного українського балету, прем'єри Національної опери України Катерина Кухар і Олександр Стоянов, Наталя Лазебникова і Андрій Гура.

З артистами балету фотограф Анна Шайдеманн познайомилася під час одного з візитів до Києва. Надихнувшись спілкуванням з артистами, запропонувала їм стати частиною проекту, присвяченого любові.

"Балет, як приємний аромат, він на мить забирає людину в ідеальний світ. Дає нові емоції та натхнення. Фотографії Анни чудово передали деякі грані нашого мистецтва і навіть трохи відкрили таємниці нашого закулісного світу", - розповідає Заслужена артистка України, прима-балерина Катерина Кухар.

Катерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With Ballet

Фото: Катерина Кухар (прес-служба/Анна Шайдеманн)

З дитинства балет для Наталії Лазебникової був мрією, а сьогодні це одна з найважливіших складових формул щастя і успіху.

"Участь в проекті стала для мене якоюсь інтригою, яка перетворилася на вдалий експеримент, і можливість попрацювати з талановитими людьми", - поділилася Заслужена артистка України, прима-балерина Наталя Лазебникова.

Катерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With Ballet

Фото: Наталя Лазебникова (прес-служба/Анна Шайдеманн)

Гості заходу мали можливість розгледіти на кожній з 15 представлених робіт духовний зв'язок балетних пар, сильну енергію, баланс у відносинах як на сцені, так і за лаштунками.

"Завісу завжди приховує все найцікавіше. Кожна з робіт показує окремі риси характеру, які існують у кожному з нас. Дуже хочеться, щоб, дивлячись на ці роботи, кожен закоханий або той, хто зараз шукає свою половину надихнувся", - розповідає ініціатор проекту, фотограф Анна Шайдеманн, яка живе і працює в Німеччині.

Катерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With BalletКатерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With BalletКатерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With BalletКатерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With Ballet
 

Фото: #In Love With Ballet (прес-служба/Анна Шайдеманн)

Щоб підкреслити витонченість і багатогранність кожного з артистів для створення образів був запрошений один з кращих стилістів і арт-директор Ольга Топольницька.

"Ідея була в тому, щоб створити максимально нейтральні, "оголені" луки в одязі - "ню", але без "ню". Адже оголюючи тіло, ми мимоволі оголюємо і душу. За рахунок цього мені вдалося підкреслити в кадрі саме внутрішні переживання героїв, їх емоційний резонанс один з одним", - резюмує Ольга.

Катерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With BalletКатерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With BalletКатерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With BalletКатерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With BalletКатерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With Ballet
 

Фото: гості презентації фотопроекту (прес-служба)

Але на цьому фотограф не збирається зупинятися і вже запланувала роботу над проектом в Берліні, де у неї відбудеться зйомка за участю відомих німецьких артистів балету: українкою Яною Саленко і Маріаном Вальтером, а також Елізою Кабрера і Михайлом Канискиним.

Привітати Анну з відкриттям фотовиставки прийшли близькі і друзі, серед яких ідеолог і організатор UFW Ірина Данилевська, головний редактор журналу Cosmopolitan Олександра Буринська, дизайнери Анастасія Рябоконь, Олеся Кононова, Маша Гаврилюк, чемпіон світу і Європи з греко-римської боротьби Жан Беленюк, ювелір Валерія Гузема, засновниця Healthy Brunch Мирослава Ульяніна.

Катерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With BalletКатерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With BalletКатерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With BalletКатерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With BalletКатерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With BalletКатерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With BalletКатерина Кухар та інші зірки балету стали героями фотопроекту In Love With Ballet
 

Фото: гості презентації фотопроекту (прес-служба)

Відзначимо, що в Києві виставка буде діяти в Національній опері до 10-го грудня, а також в Міжнародному інституті бізнесу.

Нагадаємо, відома українська співачка Тіна Кароль випустила фотопроект про свій концертний тур.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся