ua en ru

Євробачення 2017: стало відомо, як виглядатиме фан-зона в центрі Києва

Євробачення 2017: стало відомо, як виглядатиме фан-зона в центрі Києва Фото: Євробачення 2017 (РБК-Україна)

Вхід у Eurovision Village для охочих буде вільним, а працюватиме він з 4 по 14 травня

В мережі опублікували макет фан-зони пісенного конкурсу Євробачення 2017, який буде розташований на Хрещатику в Києві. Фото з’явилося на сайті UA.Перший, який є офіційним організатором конкурсу з української сторони.

Євробачення 2017: стало відомо, як виглядатиме фан-зона в центрі Києва

Фото: Eurovision Village у Києві (1tv.com.ua)

Офіційна фан-зона пісенного конкурсу розташується у центрі Києва на Хрещатику - від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького. Протягом десяти днів, з 4 по 14 травня, ця частина міста житиме у ритмі Євробачення, відзначили організатори.

У містечку буде розташована сцена, де виступатимуть учасники конкурсу та інші українці виконавці, а також будуть презентовані арт-проекти. Саме тут на екранах транслюватимуться у прямому ефірі обидва півфінали та фінал конкурсу, а також церемонію відкриття.

Крім сцени, тут розташуються лаунж-зони, місця для глядачів, фуд-корд, зони з активностями від офіційних спонсорів пісенного конкурсу, інформаційні точки з волонтерами.

Зазначимо, що Eurovision Village працюватиме щодня з 12:00 до 22:00, а у дні півфіналів та фіналу – до моменту завершення шоу. Потрапити до фан-зони зможуть всі охочі, вхід – вільний.

Нагадаємо, що фінал Євробачення 2017 відбудеться 13 травня у Міжнародному виставковому центрі в Києві.

До речі, на Євробаченні 2017 в Києві працюватимуть 900 волонтерів.