ua en ru

Фестиваль BELIVE: оголошено повний лайнап української сцени

Фестиваль BELIVE: оголошено повний лайнап української сцени Фестиваль BELIVE (афіша)

Гостей фестивалю чекають виступи молодих і популярних вітчизняних виконавців

"Агонь", KAZKA, LATEXFAUNA, LAUD, The Erised і ще багато інших артистів зіграють на українській сцені My Music Stage фестивалю BELIVE, який відбудеться 21-24 червня в Києві на "Олімпійському".

My Music Stage буде працювати всі дні фестивалю і кожен день на цій сцені буде присвячений певному музичному напрямку: хіп-хопу, інді і поп-музиці.

Так, 21 червня на My Music Stage виступлять українські хіп-хопери. Одними з перших буде реп-колектив "Тулим", що ділили сцену з легендарною групою Onyx. Тут же виступлять амбітні The Very Jerry, Wavy Dem і "Счастливые Люди". Закриє день закарпатська хуліганка Alina Pash.

Фестиваль BELIVE: оголошено повний лайнап української сцениФестиваль BELIVE: оголошено повний лайнап української сцениФестиваль BELIVE: оголошено повний лайнап української сцениФестиваль BELIVE: оголошено повний лайнап української сцени

Артисти на My Music Stage

Наступного дня буде відведено для інді-музики. На сцену вийдуть Braii, співачка LAYAH, друзі з Литви - група ROYCE. А закриють день безпосередні LATEXFAUNA.

LATEXFAUNA - LIME

23 червня сцена присвячена поп-музиці. В цей день виступлять такі гурти, як "Адвокаты", DILEMMA, Open Kids, "Агонь", а також таємний гість.

24 червня My Music Stage відкриють атмосферні та сучасні INDT, а також учасники Національного відбору України на Євробачення 2018: Mountain Breeze, підкоривші Європу The Erised, співак LAUD і група KAZKA.

KAZKA - СВЯТА

Нагадаємо, що BELIVE - фестиваль, який об'єднує в собі різні напрямки міських розваг: кіно, стендап, блогінг, арт, стріт спорт, дитячі розваги, вуличну їжу і багато іншого. Особливе місце на фестивалі відведено музиці, а саме відразу трьом сценам: Main Stage - хедлайнери фестивалю, White Night Stage - електронна музика та My Music Stage - українська сцена.

До речі, хедлайнерами фестивалю стануть Jamiroquai, Hurts, Everything Everything та інші.