Фестиваль Ulichnaya Eda відкрив літній сезон

STYLERДозвілля        29.06.2017 - 13:59
Фото: Фестиваль Ulichnaya Eda відкрив літній сезон (Ulichnaya Eda)
Фото: Фестиваль Ulichnaya Eda відкрив літній сезон (Ulichnaya Eda)

Темою фестивалю були ягоди, тому на кожному стенді фуд-корту були ягідні страви

На "Арт-заводі Платформа" 23-25 червня пройшов фестиваль Ulichnaya Eda. Перший раз в цьому році тут з'явилися літні розваги та літнє меню.

Темою фестивалю були ягоди, тому на кожному стенді фуд-корту були ягідні страви. Ягідними десертами зараз навряд чи когось здивуєш, а ось м'ясні, рибні та вегетаріанські страви, закуски з морепродуктів, в яких були ягідні смакові акценти, стали несподіванкою для багатьох гурманів. Також вперше на фестивалі з'явився Chinatown - квартал азіатської кухні.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt
 

Значно збільшилась дитяча зона: організатори віддали для дитячих розваг цілий парк. Також тут з'явилася розвиваюча зона для підлітків. Через літні канікули та збильшення віку для безкоштовного відвідування фестивалю до 15 років, в ці вихідні на фестивалі тінейджерів було більше, ніж зазвичай.

Також фестиваль став більш інтерактивним. Тут постійно проходили фуд-баттли і змагання з бір-понгу для дорослих і гонки на самокатах для дітей. Дитячий брокант - ярмарок іграшок, продавцями якої є самі діти, дозволив знайти малюкам не тільки нові іграшки, а й друзів. З'явилися формати «Вуличний Tinder» та «Вуличний Messenger», які допомогли відвідувачам знайти на фестивалі собі компанію за інтересами. У новому форматі активностей «Ulichnaya Eda рекомендує» гості могли отримати ексклюзивні знижки на найкорисніші послуги міста і взяти участь в розіграшах цінних подарунків, подорожей і навчальних майстер-класів.

Відмінною новиною для всіх став додатковий третій день фестивалю. Влітку Ulichnaya Eda будет стартувати по п'ятницях о 16:00. Тому навіть маючи плани на вихідні, буде можливість не пропускати улюблену подію.

Нагадаємо, фестиваль Тараса Шевченка “Ше.Fest” чекає підтримки українців на Спільнокошті.

Теги: фестиваль
On Top