ua en ru

На фестивалі "Білі Ночі" виступить група, яка підкорила весь світ

На фестивалі "Білі Ночі" виступить група, яка підкорила весь світ Фестиваль "Білі Ночі" (афіша)

Організатори назвали першого хедлайнера фестивалю

На фестивалі "Білі Ночі", який пройде в Києві на арт-заводі "Платформа" 15-16 червня, виступить французький феномен родом із Гамбурга - група Digitalism.

Digitalism за чотирнадцять років існування зуміли підкорити весь світ. Їхню музику люблять тисячі людей на всіх континентах, а турне затягуються на десятки країн.

На фестивалі "Білі Ночі" виступить група, яка підкорила весь світ

Група Digitalism (прес-служба фестивалю)

Ґрунтуючись на техно, хаусі і нью-диско, дует все-таки вважається головними сучасними рок-н-рольщиками в найкращому розумінні цього слова. Digitalism воістину глобальний проект, їхню музику можна почути в багатьох відеоіграх і популярних серіалах.

Digitalism - Blitz

Група починала дуже просто, з діджей-сету в крамниці вінілових платівок. Потім вони зробили ряд реміксів на Daft Punk, Tiga та Depeche Mode. Підписавшись на французький лейбл, група дуже стрімко почала підкорювати планету. Їм вдалося виступити в 37 країнах на сотні фестивалів, серед яких: ADE - найбільший фестиваль Голландії та Європи, Lollapalooza в Чикаго, Melt в Берліні і багато інших. Зараз на їх рахунку три альбоми, безліч успішних реміксів і концертів.

Digitalism - IDEALISTIC

Додамо, що на фестивалі "Білі Ночі" буде 5 сцен:

  • Main Stage, де виступлять Digitalism, Cape Cod, Cepasa, а також Salat Showcase.
  • Backyard stage з хаус-діджеями Terry Raze, Lyamin, Musson, Dastish Fantastish, Kinree, Hanna, Kasey Kaotto, Den Pest, Gosh.
  • Masterskaya Stage з групами [O], LAYAH, Jonathan Livingston, Sealand Airlines, LemOjOvie, Lolita Kox, Pahatam, Levani, Mikola, Aero Benin і P. Pat.
  • Inside Stage і Martini Stage, лайн-апи яких поки зберігають інтригу.

Квитки на фестиваль можна придбати за посиланням.

До речі, легенди ямайського реггі виступлять на Koktebel Jazz Festival.