ua en ru

Герой АТО і лідер гурту Kozak System записали "волелюбну" пісню

Герой АТО і лідер гурту Kozak System записали "волелюбну" пісню Фото: Станіслав Паплінський та Іван Леньо (Прес-служба проекту #ПісніВійни)

Презентація треку відбулася в рамках соціально-мистецького проекту "Пісні війни"

Герой АТО, кіборг Станіслав Паплінський і лідер популярного гурту Kozak System Іван Леньо записали спільну пісню "Воля".

Відомо, що в 2014 році Паплінський пішов на війну добровольцем. Боєць був серед останніх захисників Донецького аеропорту. 21 січня 2015 він був поранений, а потім потрапив у полон до проросійських бойовиків, в якому знаходився 197 днів.

Саме в полоні Станіслав відкрив у собі поетичний талант - почав писати вірші. Написав понад 100 віршів, деякі з яких згодом, вже після звільнення, стали піснями. Зокрема, патріотичний вірш "Воля", який вселяє впевненість у те, що "перемогу святкувати дуже скоро прийде час".

Відео: Кліп на пісню "Воля" (YouTube/Пісні Війни)

"Пісня "Воля" про те, що у жодному разі не можна здаватися, а треба за будь-яких обставин йти до Перемоги. Війна повинна бути закінчена тільки нашою Перемогою - не домовленостями, не компромісами. Вірш "Воля" я написав, щоб підняти бойовий дух хлопців, які захищають Україну. А також задля того, щоб розповісти українцям про справжніх Героїв - і про тих, які вистояли, і про тих, які віддали своє життя за нашу землю", - розповів Паплінський.

altaltaltaltalt
Фото: Станіслав Паплінський та Іван Леньо (Прес-служба проекту #ПісніВійни)

Додамо, що презентація пісні відбулася в рамках соціально-мистецького проекту "Пісні війни". Вже восени вийде альбом, який об'єднає близько 15 сучасних україномовних військових пісень, написаних українськими захисниками і записаних в унікальних дуетах бійців з відомими українськими артистами.

Раніше Арсен Мірзоян записав пісню в дуеті з десантником.