Голлівуд зніме блокбастер про подвиг "кіборгів" в Донецьку

STYLER Дозвілля 09.12.2017 - 18:52
Фото: Кіборги (facebook.com-kiborhy) Фото: Кіборги (facebook.com-kiborhy)

Фільм знімуть за книгою Сергія Лойка

Українська кіностудія спільно з Голлівудом зніме фільм про українських "киборгів". Про це у Facebook написав журналіст Сергій Лойко.

Письменник зазначив, що знімуть кіно по його книзі "Аеропорт". А всі зйомки будуть проходити в Україні.

"Зараз у фінальну фазу увійшли переговори між кіностудією FilmUA і однією з найвідоміших голлівудських кіностудій про спільне виробництво художнього фільму за мотивами роману Аеропорт. Єдине, з якого приводу сторони ще продовжують консультації, хоч і близькі до згоди, це деякі особливості існуючого сценарію. Американський сценарист працює зараз над доопрацюванням сценарію з моєю участю, як консультанта", - повідомив Лойко.

Письменник зазначив, що плануються масштабні зйомки.

"Маючи певне відношення до міжнародного висвітлення цієї війни, я вважаю, що кіборги і українські солдати і офіцери в цілому гідні того, щоб про їх героїчну боротьбу був знятий великобюджетний епічний блокбастер з іноземною участю, який не пройшов би нижче радарів західного кінопрокату. Тому претензію в неповазі до знімальної групи категорично відкидаю", - акцентував Лойко.

До речі, на екрани кінотеатрів України вийшов фільм "Кіборги", прем'єра якого була приурочена до Дня Збройних сил України.