ua en ru

Яких сюрпризів чекати від новорічного "ФІКСІ ШОУ - 2018". Розбуди Діда Мороза!"

Яких сюрпризів чекати від новорічного "ФІКСІ ШОУ - 2018". Розбуди Діда Мороза!" Герої "ФІКСОВАНИЙ ШОУ - 2018" (фото: прес-служба)

Фіксики повертаються на сцену для нових пригод, на цей раз - найноворічніших

Оскільки Новий рік — сімейне свято, Сімка, Нолик і вся велика дружна компанія прийдуть до глядачів не одні, а ... з батьками!

Що таке НОВОРІЧНЕ "ФІКСІ ШОУ - 2018. РОЗБУДИ ДІДА МОРОЗА!"?

Головний сюрприз НОВОЇ вистави — на сцені дебютуватимуть ПАПУС та МАСЯ!

І все завдяки відданим шанувальникам "Фіксі Шоу", які давно чекали цих героїв. Знову в Києві улюблені Фіксики, які ніби зійшли з екрану.

ВПЕРШЕ на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв святкові пригоди, в яких Фіксикам ні за що не розбудити Діда Мороза без дружньої допомоги всіх глядачів!

Злі сили заколисали Діда Мороза та так, що він може проспати Новий рік і залишити всіх без подарунків! Під чуйним керівництвом дорослих — Папуса та Масі — молодше фіксі-покоління Сімка, Нолик, Фаєр, Ігрек, Вєрта і Шпуля вступлять в сутичку з лиходіями.

Як перемогти Лінь, Страх і Жадібність, врятувати Новий рік і отримати привітання особисто від Діда Мороза? Це можливо, тільки якщо кожен малюк в залі візьме безпосередню участь у Шоу!

Як завжди, з Фіксиками ніхто не засумує! Жарти, запальні танці, хітові і спеціальні новорічні фіксіспіванки, БЕЗПЕРЕРВНИЙ інтерактив — нові музичні ігри героїв із залом, як гармонійний розвиток сюжету. Улюблений атракціон глядачів — величезний надувний реквізит! І, звичайно, Дід Мороз на сцені.

Яких сюрпризів чекати від новорічного "ФІКСІ ШОУ - 2018". Розбуди Діда Мороза!"Яких сюрпризів чекати від новорічного "ФІКСІ ШОУ - 2018". Розбуди Діда Мороза!"Яких сюрпризів чекати від новорічного "ФІКСІ ШОУ - 2018". Розбуди Діда Мороза!"

Фото: пресс-служба

Що особливого в НОВОРІЧНОМУ "ФІКСІ ШОУ - 2018. РОЗБУДИ ДІДА МОРОЗА!"?

- Відразу 14 героїв будуть радувати дітей на сцені протягом цілої години

- 8 гіперреалістичних Фіксиків заввишки понад два метри

- Фіксики — найрейтинговіші мультяшні герої, популярні в Україні і в більше, ніж 90 країнах світу

- Голоси Фіксиків — справжні, вони говорять на сцені так само, як і в мультфільмі

- НОВІ яскраві декорації з величезним помогатором і спецефекти подарують глядачам незабутні враження

- Кожен глядач зможе взяти участь в новорічній пригоді мультяшних героїв безпосередньо під час вистави та відчути себе потрібним і незамінним

- Це єдине в Україні ліцензійне Шоу від творців мультфільму "Фіксики".

Все про Шоу - за посиланням.

Відео: Новорічне "Фіксі шоу - 2018". Розбуди Діда Мороза!" (YouTube/Like PRO)

Коли? 2-4 січня 2018, початок об 11:00 та 14:00

Де? Міжнародний центр культури і мистецтв (ст. метро "Майдан Незалежності")

Вартість квитків — від 90 грн

Квитки в касах міста та онлайн.

У вартість квитка входить:

- Перегляд інтерактивного Шоу в комфортабельному концертному залі Міжнародного центру культури і мистецтв

- Новорічний настрій і казкова атмосфера — Дід Мороз, новорічна ялинка, анімаційна програма "Фіксі БУМ" — веселі ігри з Фіксиками в фойє концертного залу перед початком і після Шоу

- Можливість сфотографуватися в спеціально обладнаній фотозоні разом зі справжніми Фіксиками.

Яких сюрпризів чекати від новорічного "ФІКСІ ШОУ - 2018". Розбуди Діда Мороза!"Яких сюрпризів чекати від новорічного "ФІКСІ ШОУ - 2018". Розбуди Діда Мороза!"Яких сюрпризів чекати від новорічного "ФІКСІ ШОУ - 2018". Розбуди Діда Мороза!"Яких сюрпризів чекати від новорічного "ФІКСІ ШОУ - 2018". Розбуди Діда Мороза!"

Фото: пресс-служба

Програма розрахована для дітей від 3-х до 10-ти років. Тривалість — 1 година.

Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (в супроводі дорослого, без надання місця, дитина сидить на руках).

Діючі персонажі: Мася, Папус, Сімка, Нолик, Фаєр, Вєрта, Шпуля, Ігрек, Дім Дімич, Лінь, Жадібність, Страх, Смайл і Дід ​​Мороз!

Продюсерська компанія "Like PRO" та ТМ "Best4Kids" — це понад 700 вистав по всьому світу. Ми пропонуємо глядачам найкращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи. До речі, Новорічне "Фіксі Шоу - 2018. Розбуди Діда Мороза!" створено в Україні для гастролей в Естонії, Литві, Латвії, Білорусі, Україні та стартує з 15 грудня 2017.

Подаруйте дітям радість!

Приходьте на прем'єру фантастичного Новорічного "Фіксі Шоу - 2018"!

P.S. Здивуйте дитину! Замовляйте Новорічний Фіксі Подарунок — справжній СуперПомогатор! І нехай дитина візьме частинку веселого Новорічного настрою з собою!

Фіксі Подарунок — це картонний рюкзачок (275 г) у формі СуперПомогатора з різними смачними фірмовими Фіксі Солодощами, а в цьому році доповнений набором сюрпризом — "Створи свою новорічну листівку". До складу кожної коробочки входить новорічна листівка і 4 дитячі наклейки з улюбленими персонажами мультсеріалу "Фіксики". Кожна дитина зможе створити свою унікальну новорічну листівку і привітати своїх рідних і близьких.

Вартість Новорічного Фіксі Подарунку — 100 грн

Зверніть увагу! Фіксі Подарунок не входить у вартість вхідного квитка. Подарункові купони на можна придбати додатково разом з вхідними квитками у квиткового оператора, які потім необхідно обміняти на подарунок у фойє перед початком або після Шоу.