ua en ru

У Києві відбудеться прем'єра казкового шоу "Аліса в Задзеркаллі на льоду"

У Києві відбудеться прем'єра казкового шоу "Аліса в Задзеркаллі на льоду" Скріншот з відео (YouTube/IceVisionSHOW)

Професійні фігуристи, які виконують складні елементи фігурного катання і циркового мистецтва, постануть перед вами в улюблених образах Аліси та її друзів

Весь цей світ — шахи (якщо тільки, звичайно, це можна назвати світом). Це одна велика-превелика партія. Ой, як цікаво! І як би мені хотілося, щоб мене прийняли в цю гру! Я навіть згодна бути Пішаком, тільки б мене взяли... Хоча, звичайно, найбільше мені б хотілося бути Королевою!

"Аліса в Задзеркаллі на льоду" - всім знайома казка про дивний і яскравий світ, повний забавних нісенітниць і веселих дрібниць, яка розкрита в новому форматі шоу-вистави на льоду від продюсерського центру ICE VISION!

Новітні технології спецефектів, таких як відео-проекція, яка змінює оточуючу реальність, генератори диму і туману, світлові і звукові ефекти, додадуть максимальну реалістичність казці і повністю перенесуть вас в саму гущу подій, що відбуваються в чарівній країні.

Аліса в Задзеркаллі - це все та ж Аліса, що побувала в загадковій країні чудес, тільки старше. Вона закінчує школу, попереду її чекає випускний бал, доросле життя. Але на питання "Ким ти хочеш стати?" Аліса досі впевнено відповідала: "Білою Королевою"! Всі однокласники над нею сміються і, здається, вона вже зовсім не хоче туди йти. Навколо ніхто не вірить в чудеса, та й сама Аліса перестає вірити в те, що колись впала в яму і побувала у неймовірній країні чудес. Заплутавшись у собі та інших, їй були необхідні відповіді на питання. І як ви думаєте де вона їх знайде?

У Києві відбудеться прем'єра казкового шоу "Аліса в Задзеркаллі на льоду"

Як і в перший раз, завдяки своїй безмежній цікавості, Аліса опинилася перед дзеркалом, яке ніби стало танути у неї на очах і зараз вона пішла в своє відображення на зустріч новим пригодам. В Задзеркаллі все виявляється інакше! Картини перезираються між собою, а шахові фігури гуляють і жваво балакають.

Дороги розмальовані на рівні клітини — як шахова дошка, по якій Алісі доведеться пройти крізь небезпекуа та труднощі, щоб врятувати чарівну країну від руйнування! Адже Задзеркаллєм тепер панує страшна Чорна Королева, яку ще нікому не вдавалося побачити, а тим більше перемогти.

По той бік дзеркала їй зустрінуться вже знайомі персонажі: Божевільний Капелюшник, мишка Соня, Труляля і Траляля, Чеширський кіт і Березневий заєць. Безстрашна Аліса повинна врятувати від руйнування Задзеркалля і захистити своїх друзів!

Але хто допоможе Алісі на цьому непростому шляху? Можливо це буде принц? Ось тільки чорний чи білий?! І на чиїй стороні буде вперта Аліса? Чекає її корона? Або взагалі все це, лише чийсь дурний сон?!

Розв'язку цієї неймовірної історії ви зможете побачити 13-го січня у Палаці спорту! Юні глядачки зможуть пройти по казковому Задзеркаллю, поставивши себе на місце головної героїні, а хлопчики обов'язково відчують себе у ролі мужнього і сміливого принца.

Сюжет вистави буде цікавий дітям від 6 років, але і маленькі гості будуть в захваті від чудесного, казкового світу!

Вартість квитків: 150-450 грн