ua en ru

У Києві відбудеться ювілейний ГОГОЛЬfest 2017

У Києві відбудеться ювілейний ГОГОЛЬfest 2017 Фото: ГОГОЛЬfest 2017 (прес-служба фестивалю)

Фестиваль пройде з 7 по 17 вересня на трьох локаціях

З 7 по 17 вересня в Києві відбудеться ювілейний десятий мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬfest.

У цьому році під події ГОГОЛЬfest будуть задіяні три локації: ВДНГ (просп. Академіка Глушкова, 1), Національний центр Олександра Довженка (Довженко-Центр, вул. Васильківська, 1) і Театр на Подолі за адресою Андріївський узвіз, 20 Б.

У фестивалі будуть представлені такі напрямки сучасного мистецтва: театр, хореографія, візуальне мистецтво, академічна, альтернативна та електронна музика, опера, цирк, літературна, освітня програма для дітей. До складу міжнародної програми входять проекти з 13 країн - Франція, Італія, Голландія, Норвегія, Литва, Німеччина, Швейцарія, Грузія, Великобританія, Іспанія, Вірменія, Румунія і США.

Продовжуючи традицію минулих фестивалів з лейтмотивами "Храм", "Мистецтво війни /мистецтво миру" і "Вавилон", цього разу Влад Троїцький вибрав нову концепцію для ювілейного ГОГОЛЬfest - тему "Ковчег".

У Києві відбудеться ювілейний ГОГОЛЬfest 2017

Фото: ГОГОЛЬfest (прес-служба фестивалю)

"Ми живемо у світі, який постійно нав'язує нам відчуття катастрофи, відчуття, що завтра все буде погано. Стає ясно, що так жити не можна. Необхідно місце, де для того, щоб не втратити свою свободу, відчуття себе людиною, можна було б реалізувати себе. Але де це місце? Що це за місце? Які там правила? Ми поставили собі ці питання і тому назвали концепцію майбутнього фестивалю ГОГОЛЬfest 2017 "Ковчег". Ковчег - як місце порятунку. Ковчег - як місце життя. Ковчег - як місце натхнення", - каже Влад Троїцький.

Втіленням цієї ідеї і заключною частиною знаменитої біблійної оперної трилогії Влада Троїцького стане спільна україно-швейцарська опера-балет Ark, створена за мотивами Пісні пісень царя Соломона зі Старого Завіту. Хореографом-постановником виступає Оскар Шакон, прем'єр трупи Моріса Бежара, режисером-постановником - Влад Троїцький, за участю трупи Totem Dance під керівництвом Христина Шишкарьової.

У Києві відбудеться ювілейний ГОГОЛЬfest 2017

Фото: У Києві відбудеться ГОГОЛЬfest (прес-служба фестивалю)

Продовження ідеї Ковчега і один з найяскравіших проектів ГОГОЛЬfest цього року - GogolFest ArkSquat. GogolFest ArkSquat - це територія, де художники, скульптори, перформери і всі творчі особистості можуть зібратися і втілити запропоновану концепцію Ковчега в реальності. Сквот знаходиться на території колишньої кінокопіювальної фабрики і розпочав свою роботу 25 липня. GogolFest ArkSquat буде працювати до закінчення фестивалю.

7 вересня в Довженка-центрі відбудеться пре-паті відкриття ГОГОЛЬfest 2017 з показом нового проекту Влада Троїцького - лялькового кабаре "ЦеШо?" і прем'єрою вистави "Повелитель мух" за романом Вільяма Голдінга режисера Давида Петросяна.

8 вересня в Театрі на Подолі відбудеться показ балету I Baslacchi. Omaggio a Fellini від італійського колективу Compagnia Artemis Danca.

У Києві відбудеться ювілейний ГОГОЛЬfest 2017

Фото: ГОГОЛЬfest (прес-служба фестивалю)

9 вересня заплановано урочисте офіційне відкриття ГОГОЛЬfest 2017 на ВДНГ з шоу-перфомансом Dreams за участю Dakha Brakha і поданням А Celebration Service" за Мередіт Монк. У Довженка-Центрі в новому просторі театральній платформи "Сцена 6" покажуть виставу Stop Being Poor норвезького Proxy Theatre. А в Театрі на Подолі концерт The Art of Brown Soil від бельгійського Ensemble Nadar.

10 вересня - вранці для дітей виставу від британського лялькаря Ендрю Пурвина, а ввечері - прем'єра опери-балету Ark і масштабного шоу uTopia від фрік-кабаре Dakh Daughters. А в Театрі на Подолі бельгійський Ensemble Nadar дасть концерт The Art of Soil Brown.

З 11 по 15 вересня - насичена театрально-хореографічна програма, де зокрема можна буде побачити вистави нової української незалежної сцени.

16 вересня - буде відзначено грандіозним поданням на ВДНГ театрально-циркового перфомансу-кабаре Terabak de Kyiv від кабаре Terabak (Франція) і Dakh Daughters.

altalt

Фото: Кабаре Terabak (прес-служба фестивалю)

17 вересня - закриття ГОГОЛЬfest виставою "Фантазія" від Вільнюського Малого театру під керівництвом Р. Тумінаса в Театрі на Подолі, а в Довженка-Центрі акустичним концертом-перфомансом від Ensemble Ascolta (Німеччина).

Крім традиційної продажу квитків на окремі вистави, по яких, як і раніше, гості мають вільний вхід на всі території фестивалю, в 2017 році буде введена система абонементів. Абонементи плануються двох видів: на всі дні фестивалю і на вікенд. Абонемент дає право відвідування всіх заходів ГОГОЛЬfest на всіх локаціях, крім спеціальних. Серед таких заходів, наприклад, подання в закритих залах. На цих локаціях буде вимагатися додаткова реєстрація (через обмежену кількість місць). Ця система дозволить гостям ГОГОЛЬfest істотно заощадити на придбанні квитків та гарантувати бронь місця на цікаві їм заходи.

Додамо, що фестиваль ГОГОЛЬfest проходить в 10 разів під патронажем його беззмінного керівника і натхненника Влада Троїцького. Місія фестивалю - створення інноваційного простору художнього діалогу і міжкультурної конверсії. Придбати квитки можна за посиланням.

До речі, українська група своїм виступом підкорила Європу.