ua en ru

У Києві виступлять 27 джазових музикантів зі всього світу

У Києві виступлять 27 джазових музикантів зі всього світу Dock in Absolute (фото: прес-служба)

Ведучим заходу стане легендарний Олексій Коган

1-10 грудня в 16 містах України та Польщі відбудеться міжнародний джазовий фестиваль. Слухачів чекає десять днів джазу: традиційного, елітарного і авангардного, світового та українського.

Jazz Bez - великий джазовий фестиваль, який об'єднав кілька українських та польських міст, сотні джазових музикантів і тисячі шанувальників джазу. Центром фестивалю традиційно вважається Львів.

У цьому році фестиваль пройде вже в сімнадцятий раз. В його рамках відбудуться заходи у Києві (7 днів), Харкові (3 дні), Тернополі (3 дні), Луцьку (3 дні), Рівному (2 дні), Івано-Франківську (2 дні), Ужгороді (2 дні), Дрогобичі (3 дні) та Краматорську (2 дні), а також у кількох містах Польщі.

Організатором фестивалю в Києві виступає Old Fashioned Radio.

У Києві виступлять 27 джазових музикантів зі всього світу

Афіша (фото: прес-служба)

З 1 по 9 грудня у Old Fashioned Bar (вул. Воздвиженська, 32) будуть проходити концерти, присвячені фестивалю Jazz Bez. А ведучим заходів стане Олексій Коган.

Протягом цих днів всі бажаючі зможуть почути виступи всесвітньо відомих майстрів джазової імпровізації з Австралії The Necks; музикантів Jochen Rueckert Quartet & Mark Turner, чий альбом став кращим альбомом постбопа на думку The Guardia; угорську джазову вокалістку Kriszta Pocsai у супроводі Elek Istvan Quartet.

Також у Києві виступлять Gadt/Chojnacki/Gradziuk projekt; переможці цього року культового польського фестивалю Jazz nad Odrą Adam Jarzmik Quintet; прогресивний проект відомих польських музикантів Michał Martyniuk Trio & Jakub Skowronski; гості з Люксембургу Dock In Absolute.

Нагадаємо, фестиваль Jazz Bez проходить з 2001 року. За цей час у різних містах Польщі та України виступили більше 1000 музикантів з різних куточків землі.

Інформація про квитки доступна за посиланням.

До речі, група BRUTTO запрошує на київський концерт в клуб Stereo Plaza.