Koktebel Jazz Festival збирає друзів на ювілей

STYLERДозвілля        17.07.2017 - 18:25
Фото: Koktebel Jazz Festival (прес-служба фестивалю)
Фото: Koktebel Jazz Festival (прес-служба фестивалю)

XV фестиваль пройде в Чорноморську 24-27 серпня

З 24 по 27 серпня Koktebel Jazz Festival голосно і весело святкує своє п'ятнадцятиріччя і запрошує старих і нових друзів провести чотири незабутніх вихідних дні на морському березі.

На XV фестивалі, який пройде в Чорноморську, виступлять Shantel - король балканського танцполу, автор саундтрека до комедії "Борат" і суперхіта "Disko Partizani", неоднозначні вихідці з Туманного Альбіону, одна з кращих live-команд світу - легендарні Asian Dub Foundation, меланхолійний романтик з Швеції Jay-Jay Johanson і інші.

Фото: Shantel (прес-служба фестивалю)

В гості на ювілейний фестиваль обов'язково загляне і його давній друг - фронтмен легендарної німецької групи De Phazz і засновник сольного проекту - Karl Frierson. В цьому році Karl стане Special Guest фестивалю, а його виступ допоможе слухачам відкрити для себе цього артиста з абсолютно іншого боку.

І нарешті, одним з головних сюрпризів 2017 року стане повернення ТНМК Jazzy - спеціального проекту гурту "Танок на майдані Конґо", ідея якої народилась та вперше була презентована на фестивалі в 2004-2005 роках. Ви почуєте оригінальні пісні ТНМК, зіграні в спеціальних джазових обробках. Всього один раз.

"Red Snapper і "Вагоновожатые" - давні друзі Koktebel Jazz Festival. У минулому обидві команди вже виступали на фестивалі. Їхні концерти настільки сподобалися публіці, що цього року оргкомітет прийняв рішення знову запросити гурти на Nu Jazz Stage. Обидві команди пообіцяли спеціальні фестивальні сюрпризи і абсолютно нові композиції, які вони ексклюзивно представлять перед гостями Koktebel Jazz Festival", - кажуть організатори.

Фото: Jay-Jay Johanson (прес-служба фестивалю)

Також на фестивалі будуть діяти сцени: Open Stage, Сampfire Stage, "Джаз і Море", Special Stage і ARTISHOCK.

"П'ятнадцятий ювілейний Koktebel Jazz Festival - це виступи MARU, MANSOUND, Katya Chilly Group, Viviene Mort, MAMARIKA, The Hypnotunez, Antikvariniai Kaspirovskio Dantys та інших відомих вам музикантів. Для того ж, щоб кожен гість Koktebel Jazz Festival 2017 запам'ятав його - Leo Burnett створять фільм. Кіно, головними героями якого стануть музика, море і всі друзі фестивалю", - зазначили організатори.

Історія Koktebel Jazz Festival почалася біля берега Чорного моря п'ятнадцять років тому. За цей час фестиваль встиг прийняти близько 3000 музикантів і не менше 500000 відвідувачів. Свої перші великі концерти тут відіграли "ДахаБраха", The Hardkiss, Jamala та інші популярні артисти, які стали тоді відкриттям для фестивальної публіки.

Свої нові програми на Koktebel Jazz Festival в різні роки презентували Ніно Катамадзе, "Акваріум", "Ляпис Трубецкой" і десятки інших зірок.

Всього за роки проведення фестивалю його сцени взяли кращих музикантів з більш ніж 45 країн світу. Серед них: Stanley Clarke, Billy Cobham, Олексій Козлов, Erik Truffaz, Рішар Гальяно, The Cinematic Orchestra, Bonobo, De-Phazz, Parov Stelar, Shibusashirazu Orchestra, Gus-Gus, Kadebostany, Submotion Orchestra, Bjorn Barge, Горан Брегович, Patrick Wolf, The Bad Plus і багато інших.

Фото: Koktebel Jazz Festival (прес-служба фестивалю)

Koktebel Jazz Festival став місцем зустрічі та місцем сили для тисяч творчих людей з різних куточків України, Росії, Білорусі та країн Європи.

З 2014 року Koktebel Jazz Festival двічі змінив локацію і в минулому році, нарешті, знайшов нове місце під сонцем - у місті Чорноморськ, Одеська область.

Різноманітність представлених на фестивалі музичних жанрів і артистів завжди була головною відмінністю Koktebel Jazz Festival. І саме мультиформатність стала головною концепцією Koktebel Jazz Festival 2017. Цього року кількість сцен збільшиться до п'яти, а музичних жанрів, представлених на фестивалі, стане ще більше. Це означає - ще більше музики, ще більше арту, ще більше нових відкриттів, цікавих історій і нових друзів.

Також в цьому році Koktebel Jazz Festival презентує спеціальну програму до Дня Незалежності. Тому 24 серпня офіційно оголошується на фестивалі Днем української музики.

Квитки на фестиваль можна придбати за посиланням.

Раніше ведучий Koktebel Jazz Fest відмовився від запрошення провести фестиваль в Криму.

Теги: фестиваль
On Top