ru ua

Муніципальна галерея Лавра переходить на цифровий формат

Муніципальна галерея Лавра переходить на цифровий формат Інсталяція в 3D-форматі (прес-служба)

У великому залі Київської галереї мистецтв з'явилася перша панорамна відео-проекція

Проекція роздільною здатністю в 5280х800, 15000 (3000х5) люменів дозволяє транслювати твори мистецтва і створювати інсталяції в 3D-форматі.

"Тепер всі художники, які працюють в актуальному напрямку "digital art", зможуть демонструвати свої роботи тут. Це можуть бути картини, великі інсталяції, перформанси з цілим набором візуальних ефектів. Вважаю це першим кроком до створення повноцінної цифрової галереї, з проекційними стінами, стелею і підлогою", - говорить директор Київської муніципальної галереї Лавра Тетяна Миронова.

Відео: vimeo/Pavel Blinokhvatov

Варто відзначити, що напрямок "digital art" останнім часом особливо популярний. Це цифрове мистецтво, засноване на використанні інформаційних технологій.

Під час проведення різних подій проекція дозволяє глядачеві зануритися в атмосферу заходу. Ефект від перегляду набагато яскравіше, якщо є повне занурення.

Нагадаємо, з 25 листопада по 2 грудня в галереї мистецтв Лавра проходила художня акція художниці Зінаїди Ліхачової. Вперше в одному просторі Зінаїда Ліхачова представила свої знакові роботи, створені за період останніх семи років, що об'єднані в єдину експозицію ключовими темами досліджень української народної культури.

Мистецька акція презентувала інсталяції, об'єкти, аксесуари, текстиль та інші роботи, виконані в різних медіа. В окремому залі були зібрані відео, створені Зінаїдою, зокрема з проектів "Mute", "Трансформація", "Чорне намисто", "Осінь така мила" та інші.

Під час мистецької акції художниця запропонувала відвідувачам виставки забрати з галереї будь-який предмет мистецтва, залишивши на його місці письмове повідомлення художниці, яке в свою чергу стало частиною експозиції.