ua en ru

Музиканти будуть популяризувати українську культуру в Луганській області

Музиканти будуть популяризувати українську культуру в Луганській області Колаж РБК-Україна

21 квітня в Рубіжному відбудеться концерт, в якому візьмуть участь відомі артисти

У п'ятницю, 21 квітня, в місті Рубіжне Луганської області пройде святковий концерт "З Україною в серці" за участю провідних українських виконавців. Мета заходу - популяризація сучасної української культури на Донбасі.

Дата концерту визначена не випадково. Саме 21 квітня 2014 в Рубіжному відбувся кривавий розгін проросійськими колабораціоністами мітингу місцевих жителів на підтримку єдності України, була сплюндрована українська державна символіка і відбулася спланована спроба встановити російський окупаційний режим.

В той день місцеві українські патріоти, серед яких і місцевий викладач української історії Василь Лютий - нині відомий громадський діяч, кобзар, автор і виконавець великої кількості популярних пісень, - самостійно встали на захист державного суверенітету України.

Мистецька акція в Рубіжному покликана підтримати місцевих патріотів і показати силу єдності українського патріотичного руху на Донбасі.

У концерті візьмуть участь відома рок-група "Тінь Сонця", чия пісня "Їхали козаки" стала музичною візитівкою національної збірної з футболу на Чемпіонаті Європи 2016 року, група з Горлівки Fata Morgana UA, відомий автор і виконавець Сергій Файфура, відома співачка Крістіна Панасюк і киянка-луганчанка Катя Бойко.

Організатори запрошують усіх небайдужих жителів Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька та інших населених пунктів Донбасу приєднатися до заходу.

До речі, бійці, які отримали травми в зоні АТО, змагатимуться за місце в Національній збірній.