ОМКФ 2017: П'ять серіалів з України, Бельгії, Данії, Ізраїлю та Франції

STYLERДозвілля        17.07.2017 - 11:33
Фото: Презентація серіалу "Специ" (Пресс-служба)
Фото: Презентація серіалу "Специ" (Пресс-служба)

Покази епізодів серіалів на великому екрані пройдуть с 15 по 19 липня

У програмі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю другий рік поспіль пройшла секція "Серіали!". Куратором секції став міжнародний фестиваль Series Mania, партнерами — "Медіа Група Україна" та телеканал "Україна".

ОМКФ-2017 у рамках секції "Серіали!" представить роботи з п’яти країн світу – Бельгії, Данії, Ізраїлю, України, Франції. Канал "Україна" презентує  новий детектив "Специ".

Режисер серіалу "Специ" Олег Масленніков, на рахунку якого 92 роботи у 86 проектах. Серіал розповідає про життя експертів-криміналістів. Головний герой – Андрій Макаров – керівник команди і справжній спец: розумний, з блискучою освітою, вкрай уважний до деталей. Часто саме завдяки увазі Макарова до дрібниць і його нестандартним висновкам специ розкривають найскладніші злочини.

altaltaltaltaltalt
 

Фото: Команда серіалу "Специ"

Макаров і його експертна група тісно співпрацюють з Богданою Ковальською, слідчим МВС. Вони розуміють одне одного з півслова, проте їхні взаємини не завжди безхмарні. Андрій і Богдана могли б стати парою і в реальному житті, але зараз жоден з них не готовий відкритися новим почуттям.

Андрій – невиправний цинік і мізантроп, тому його стосунки з колегами стабільно напружені. Є у нашого героя й скелет у шафі. Причиною його повернення в органи після вимушеного звільнення стала смерть улюбленої сестри. Злочин залишився нерозкритим – його списали на звичайне пограбування, але Макаров переконаний – це було навмисне вбивство. І тепер він сповнений рішучості знайти вбивцю.

У головних ролях: Олексій Морозов, Яна Соболевська, Дмитро Чернов, Наталя Доля, Віталій Салій, Шорена Шонія, Сергій Сипливий, Костянтин Корецький, Паша Лі.

Крім того, в секції представлені ще чотири серіали з інших країн - Франції, Ізраілю, Бельгії та Данії.

"Трансфер" (Франція)

Робота французьких режисерів Клода Скассі та Патріка Бенедека. Головний герой серіалу – звичайний чоловік Флоріан Бассо, який під час прогулянки  на човні з родиною випадково тоне. Після нещасного випадку Флоріан кілька років пролежав у комі а потім прокинувся в тілі іншої людини. Тепер він мусить приховувати свою особистість і жити чужим життям, щоб мати змогу знайти рідних.

У головних ролях: Аріе Вортальтер, Брюн Рено, Стів Тьєнчу, Пілі Ґруан

"Ваша честь" (Ізраїль)

Ізраїльський режисер Рон Нініо та сценарист Шломо Машіах створили серіал "Ваша честь". Це повчальна історія  чесного та поважного судді. Життя Міхи Алкобі змінюється, коли він зраджує своїм принципам, щоб захистити сина. Розповідь про найстійкіших людей, які ламаються, зіткнувшись зі смертю та відчаєм.

У головних ролях: Йорам Гаттаб, Гішам Суліман, Ерез Овед, Алма Діші, Іланіт Бен Яаков

"В шоколаді" (Бельгія)

У 2017 році бельгійські режисери Філіп Ленаертс та Марк Бриссінк завершили зйомки серіалу "В шоколаді". Сюжет розгортається на шоколадній фабриці, де працюють розумово відсталі люди. Один із робітників на ім’я Джаспер закохується у свою колегу Тіну. Раптом дівчину депортують на її батьківщину – тоді хлопець зі своїми друзями вирушають на пошуки Тіни.

У головних ролях: Єлле Палмартс, Ян Хорес, Міра Брейсинк, Джейсон Фон Ларе, Херт Велленс

"Захоплення заручників" (Данія)

Серіал з Данії від режисера Каспера Барфолда "Захоплення заручників" змусить глядачів пережити різні емоції. Осіннім ранком життя 15 пасажирів метро змінилось назавжди. Вони стали заручниками невідомих злочинців. Події, що розгортаються в серіалі, змінюють свідомість не лише жертв, а й кожного мешканця країни.

У головних ролях: Йогеннес Лессен, Сара Йорт Дітлевсен, Папріка Стін

Нагадаємо, Styler назвав п'ять причин чому не можна пропустити Одеський міжнародний кінофестиваль.

Теги: ОМКФ
On Top