ua en ru

"Ше.Пісня": оголошені фіналісти конкурсу пісень на слова Тараса Шевченка

"Ше.Пісня": оголошені фіналісти конкурсу пісень на слова Тараса Шевченка "Ше.Пісня" (афіша)

9 березня в Києві відбудеться фінальний гала-концерт конкурсу

Всеукраїнський пісенний конкурс "Ше.Пісня", присвячений 204 річниці народження Тараса Шевченка, оголосив список переможців цьогорічного відбору.

У цьому році конкурсанти подавали заявки з Києва та області, Чернігівської, Хмельницької, Вінницької, Харківської, Івано-Франківської областей і навіть з Криму.

У десятку кращих увійшли групи Mysterya, TaRuta, "Брати Станіслава", "Сонце", вокальний ансамбль "Ягідки", дитячий хор "Пектораль" дует Міхи Невєдомського і Юлії Качули. Серед бардів журі обрало Володимира Пироженка, Юрія Гусарука і Богдана Тарасюка.

9 березня в Києві в Колонній залі КМДА відбудеться фінальний гала-концерт та нагородження фіналістів конкурсу "Ше.Пісня". У концерті візьмуть участь музиканти, які вийшли у фінал. Ведучий гала-концерту - Олександр Висоцький.

"Тарас Шевченко одночасно геніальний і простий. Наш конкурс спрямований на те, щоб широка аудиторія відчувала цю геніальність і простоту Кобзаря. В цьому році ми скасували обмеження щодо виключно акустичних композицій, а ще зробили три номінації: "Гурти", "Барди" і "Вокальні колективи". І ось результат - у цьому році фіналісти конкурсу показали нам дійсно якісну українську музику", - розповів один з організаторів конкурсу Ігор Двигало.

Відео з YouTube/MusicVideoUA

Відео з YouTube/MusicVideoUA

Нагадаємо, що в лютому проходив конкурс на краще виконання пісень на слова Шевченка. Це вже третій конкурс фестивалю Тараса Шевченка, за результатами якого щороку традиційно проходить запис збірок пісень "Ше.Пісня".

До речі, з'явилася осучаснена версія вкраденої росіянами української пісні.