ua en ru

Скрипка Святослава Кондратіва ледь не загорілася під час нічної зйомки магічного кліпу

Скрипка Святослава Кондратіва ледь не загорілася під час нічної зйомки магічного кліпу Фото: Святослав Кондратів (facebook.com/SvyatoslavKondrativ)

Сюжетна лінія відео побудована на давніх купальських обрядах і коханні головних героїв

Напередодні стародавнього слов'янського свята Івана Купала і в підтримку свого першого концертного туру, відомий український скрипаль Святослав Кондратів, що працює в жанрі pop-violin, презентував свій новий трек "Kupala" та відео до нього.

Музикант відомий тим, що знімає музичні відео до своїх композицій у різних за своєю красою куточках нашої планети, використовуючи лише природні локації. Це перший кліп, який музикант зняв в Україні - на прохання фанатів.

"Це була справжня ніч пригод. Зйомки повинні були відбуватися вночі на природних локаціях біля узбережжя Дністра. Для цього ми спеціально приїхали на Буковину. У день зйомок цілий день йшли проливні дощі, які перейшли в ураган. Ми постійно сумнівався, виїжджати на зйомки, чи переносити їх. Все-таки, коли рішення вже було прийнято, і ми приїхали на одну з локацій, дощ раптово припинився. В три години ночі, коли ми відзняли там частину матеріалу, і треба було міняти місце, наш бус застряг при виїзді на гору і ми його ледве-ледве виштовхнули на дорогу. Потім багаття, яке повинно були створювати атмосферу свята в кліпі, не хотіло від вогкості розпалюватися. Помічники режисера змушені були використовувати смолоскипи і тримати їх біля мого обличчя. Через це мало не загорілася моя скрипка", - розповів Кондратив.

Відео: Кліп на пісню "Kupala" (YouTube/Sviatoslav Kondrativ)

Композиція "Kupala" стала спільною роботою Кондратіва і співака, саунд-продюсера Саші Шена. Натхненням для треку і відео стало літо і прекрасне стародавнє слов'янське свято Івана Купала.

Сучасний електронний біт і лірична скрипка замість звичного сольного вокалу виділяють композицію серед всієї сучасної української музики. А шарму треку надають українські етнічні інструменти та автентичні народні голоси.

Раніше Epolets представили кліп на "самостійницьку" пісню "Місто спить".