ua en ru

Титулований бразильський режисер зняв "світлий" кліп українському гурту

Титулований бразильський режисер зняв "світлий" кліп українському гурту Кадр з відео (YouTube/UMMAGMA)

Автор відео відомий по співпраці з Kings of Leon, Franz Ferdinand, MGMT і багатьма іншими

Група Ummagma представила кліп на нову версію пісні "Lama", яка була записана спільно з культовим британським музикантом, лідером групи Cocteau Twins Робіном Гатрі. Ця композиція увійде в новий міні-альбом Ummagma "LCD", який побачить світ вже у вересні.

Зазначимо, що режисером відео, зйомки якого проходили в Сан-Пауло, став відомий бразильський режисер і фотограф Дімітрій Узіель, відомий по співпраці з такими групами, як Kings of Leon, Franz Ferdinand, MGMT та іншими. Крім того, Дімітрій є володарем престижної премії Australian Music Video Awards.

"Для мене було великою честю працювати з Ummagma", - зізнався Узіель на своїй Facebook-сторінці.

Прем'єра кліпу відбулася в Шотландії. Саме жителі цієї країни могли першими побачити нове творіння українців. У коментарях до замітці на сайті популярного журналу The Skinny, де і відбулася прем'єра відео, користувачі називають кліп і сингл "фантастичним" і "світлим".

Відео: Кліп на пісню "Lama" (YouTube/UMMAGMA)

Раніше пісню "Lama" вже встигли високо оцінити в британській пресі, зокрема, у провідному музичному журналі Clash Music.

"Lama" існує в альтернативному вимірі звукових текстур, які купають вас в ніжних хвилях, а потім відступають назад у звучний, сутінковий світ зникаючих парових треків звуку і вокалу...", - пише видання.

Сам Гатрі зізнався, що Ummagma володіє великим потенціалом", тому британському продюсеру було "вдвічі приємніше" працювати з українцями.

Нагадаємо, що Ummagma - це українсько-канадський дует Олександра Кретова з Кременця Тернопільської області і Шони Макларнон з Юкона. Після першої зустрічі в Москві, вони переїхали в Україну під час Помаранчевої революції і створили студію звукозапису в Кременці.

У 2013 році Ummagma виграла "Альтернативне Євробачення" на британській незалежній радіостанції Amazing Radio, представляючи Україну серед 23 країн.

До речі, українська група потрапила в рейтинг авторитетного американського журналу.