Гарбуз на Хелловін: вирізаємо, малюємо, запалюємо. Найкращі ідеї

STYLERДозвілля        24.10.2016 - 10:00
Фото: Ліхтар-гарбуз на Хелловін (top-sovet.ru)
Фото: Ліхтар-гарбуз на Хелловін (top-sovet.ru)

Майстер-класи з вирізання головного символу свята - гарбуза. Як зробити гарбуз на Хелловін своїми руками, підкаже Styler

Світиться гарбуз на Хелловін – обов'язковий атрибут прийдешнього свята нечисті. Про те, звідки з'явилася традиція запалювати гарбуза в ніч на 1 листопада 2016 року, і як зробити яскравий святковий декор своїми руками, дізнайтеся далі.

Легенда про підприємливого п'яничці Джека

Звичай запалювати гарбуз напередодні Дня всіх святих дотримується вже багато століть поспіль. Ірландська легенда свідчить про те, що святковий символ має назву "ліхтар Джека" на честь п'яниці, який надумав обдурити самого Диявола.

Гарбуз на Хелловін 2016Фото: Гарбуз на Хелловін (ellf.ru)

Сатана помстився йому тим, що відправив Джека блукати в темряві преісподні в очікуванні страшного суду, давши йому лучину з пекельного полум'я. Джек знайшов порожній гарбуз і, щоб не обпалити руки, поклав тліючий вуглик всередину неї.

У народі вірили, що запалена гарбуз на Хелловін захищає будинок від злих духів, а в Америці цей ритуал проводили на свято збору врожаю і не надавали йому ніякого містичного значення аж до середини ХІХ століття.

Як зробити гарбуз на Хелловін своїми руками

Зробити святковий символ самому не становить особливої праці. Заздалегідь потрібно придумати "пику" для ліхтаря, намалювати або завантажити шаблон, обвести його на гарбузі маркером. Потім необхідно обережно вичистити середину, зрізавши верхівку з хвостиком, гострим ножем вирізати по контуру нанесеного малюнка і тіква-ліхтар готова. Залишилося тільки встановити свічку і накрити "ліхтар" кришкою.

Як вирізати гарбуз на Хелловін підкаже детальний відео-майстер клас.

Оригінальна гарбуз на Хелловін

Купити овоч для святкової вироби можна на будь-якому ринку і в магазині, а щоб прикраса виглядало креативно та неординарно доведеться включити фантазію. Серед безлічі варіантів "ліхтарів Джека" у мережі зустрічаються справжні шедеври і дуже забавні вироби.

 

Фото: Красива гарбуз на Хелловін - фото-ідеї (fly-mama.ru, homester.com.ua)

Для отримання оригінальних візерунків на "ліхтар Джека" можна використовувати металеві формочки для печива, також для цього знадобиться кухонний молоточок або інший важкий предмет, з допомогою якого можна буде пробити в гарбузі отвори бажаної форми.

Оригінальні візерунки на гарбузі Хеллоуїн-декоруФото: Оригінальні візерунки на гарбузі Хеллоуїн-декору (fly-mama.ru)

Хеллоуїн гарбуз: зробити яскраве освітлення допоможе гірлянда

Найчастіше для світильника Джека використовують звичайні свічки. Однак для створення креативного різнобарвного освітлення можна помістити всередину гарбуза новорічну гірлянду. Її потрібно намотати на банку або іншу ємність, яка поміститься в середину овоча.

Яскрава гарбуз на Хелловін - фото урок по вирізанню та висвітленню для "ліхтар Джека".

 

Фото: Хеллоуїн гарбуз з гірляндою (allwomens.ru)

Як намалювати гарбуз на Хелловін

Зображеннями гарузиків можна декорувати сувеніри, використовувати їх для прикраси святкового столу або кімнати. Покроковий урок малюнка гарбуза до Хелловіну.

 

Фото: Майстер-клас по малюнку до свята Хелловіна (purmix.ru)

Лице для гарбуза можна намалювати самому, а можна скачати і роздрукувати шаблон для майбутнього "ліхтар Джека".

 

Фото: Шаблони для вирізання гарбуза на Хеллоуїн (homester.com.ua)

Вироби з гарбуза на Хеллоуїн

Тим, кому моторошні мордочки на гарбузі не дуже подобаються, можна зробити світильник-вазу з овоча. Для цього буде потрібна дриль, щоб просвердлити круглі отвори, ніж і ложка, для вирізання серцевини овоча, стакан або баночка для води і ізолента. Ваза-гарбуз на Хелловін фото-урок:

 

Фото: Ваза і світильник з гарбуза (polzavred.ru)

Як ще в декорі приміщення може виглядати гарбуз на Хелловін. Відео ідей по прикрасі у вечірці нечисті:

Нагадаємо, що Styler вже розповідав про кращі ідеї для вечірки і декору на Хеллоуїн.

On Top