ru ua

Гороскоп на сьогодні, 9 грудня

Гороскоп на сьогодні, 9 грудня Фото: Символ сьогоднішніх місячної доби - прекрасний квітка лотоса

Що чекає представників кожного знака Зодіаку в цю середу - ексклюзивний прогноз від Styler

Гороскоп на сьогодні, 9 грудня, рекомендує з гумором поставитися до всього, що станеться з вами в цей період

Символ місячної доби - Лотос, обіцяє легкість і ясність мислення, нові відкриття і знайомства. День проходить під егідою води, добу сильно пов'язані з її перебігом, яке символізує постійний рух, безупинну зміну форм. Не бійтеся залишити минуле в минулому і сміливо робити щось абсолютно нове.

ОВЕН

Гороскоп на сьогодні, 9 грудня

Вам доведеться невтомно носитися по містах і селах, але це принесе хороші дивіденди. Не полінуйтеся сьогодні і в майбутньому зможете непогано відпочити. До речі, корисно буде зайнятися плануванням відпустки або вихідних.

ТЕЛЕЦЬ

Гороскоп на сьогодні, 9 грудня

Середа стане одним з найбільш непростих днів цього тижня. Вам дуже важко висловити свої побажання і почуття, тому здається, що ніхто не хоче допомогти, піти назустріч. Особливо великі проблеми це може принести в сімейному житті: настав час сісти за стіл переговорів і спробувати висловити все те, що накипіло. Ось тільки робити це потрібно дуже делікатно.

БЛИЗНЮКИ

Гороскоп на сьогодні, 9 грудня

В цю добу справи підуть як по маслу: достатньо лише запланувати щось, як бажане вже саме пливе в руки. Ось тільки це стосується, в основному, роботи і творчих планів. У любовних справах - штиль. Як би ви не старалися з кимось познайомитися, всі спроби виявляються марними. Можливо, для початку потрібно попрацювати над собою!

РАК

Гороскоп на сьогодні, 9 грудня

В цей день вас може сильно засмутити великий контраст між очікуваннями і реальністю. Спробуйте прийняти себе таким, який ви є. Це стосується і оточуючих: вибачте їм слабкості і спробуйте підтримати. Приємний сюрприз принесе інтуїція: їй можете сліпо довіряти і прислухатися з будь-якого приводу.

ЛЕВ

Гороскоп на сьогодні, 9 грудня

Ревнощі, яка останнім часом спала, може прокинутися і зруйнувати всі замки з піску. Раптово отямилися внутрішні демони можуть посіяти в город відносин зерно сумнівів, недовіри, побоювання. Можливо, не обійдеться без сліз, сварок і докорів. Задумайтеся, а чи варто воно того?

ДІВА

Гороскоп на сьогодні, 9 грудня

Період свавілля і своемыслия, які не дозволять вас загнати в якісь рамки. Діви сьогодні роблять тільки те, що самі хочуть: ними важко керувати і навіть давати їм слушні поради. Примітно, що це може позитивно вплинути на кар'єру: виділитися з маси дозволено будь-яким способом. Ось тільки обов'язково варто утриматися від суперечок і сварок, так як переможцем ви не опинитеся: точніше, в цій грі переможця і зовсім не буде. А ось пляма на репутації доведеться відмивати ще дуже довго.

ВАГИ

Гороскоп на сьогодні, 9 грудня

Сьогодні вам потрібен легкий невимушений флірт: будь то сусід або сусідка з квартири навпроти або ж вічний об'єкт жадання. Мила усмішка, комплімент ще нікому не завадив. Мінімум - ви прикрасите день іншій людині, максимум - налагодите особисте життя. Крім того, варто звернути увагу на здоров'я, а точніше - на роботу серця. В цей день варто відмовитися від куріння і вживання міцних алкогольних напоїв.

СКОРПІОН

Гороскоп на сьогодні, 9 грудня

Зайва акуратність і бажання догодити всім і завжди стануть сильним гальмом і не дадуть просуватися в необхідному темпі. Гороскоп на сьогодні переконує: у цей день потрібно думати тільки про поставленої мети і намагатися не згортати в інші сторони. Можливо, вам навіть доведеться переступити через думка когось, кому раніше ви сліпо довіряли і до кого завжди прислухалися.

СТРІЛЕЦЬ

Гороскоп на сьогодні, 9 грудня

Сьогодні Стрільцям знадобиться трохи здати назад: пожертвуйте пішаком заради дами. Крок назад буде проявом логіки, а не капітуляцію. Прислухайтеся до того, що говорять оточуючі, розізнай обстановку, продумайте подальші плани. Сьогодні важливо проявити кмітливість та талант стратега.

КОЗЕРІГ

Гороскоп на сьогодні, 9 грудня

Якщо є така можливість, перенесіть активності і трудомісткі справи на темний період доби, адже саме тоді в вас прокинеться талант і креативність. Особливо якщо мова піде про написання книги, статті або іншої творчої роботи. А ось все, що пов'язано з ризиком тілесних ушкоджень, навпаки, краще робити з самого ранку: до вечора концентрація уваги буде тільки знижуватися.

ВОДОЛІЙ

Гороскоп на сьогодні, 9 грудня

Ваш день переповнений емоційною нестабільністю. Навіть якщо здавалося, що все розплановано до самих незначних дрібниць, все ж щось може піти не так. Варто відмовитися від негативних емоцій, таких як гнів, ненависть і ревнощі. Особливо великої шкоди вашому житті може завдати бажання помсти. Не забувайте: це блюдо подають холодним!

РИБИ

Гороскоп на сьогодні, 9 грудня

Пора відмовитися від сумнівів і вічних коливань: стаєте на твердий грунт і починайте впевнений марш вперед. Примітно, що це стосується не тільки роботи, але й особистого життя. Сьогодні все у ваших руках: пора проявити ініціативу.