Євробачення 2017: онлайн-трансляція фіналу Нацвідбору

Євробачення 2017: онлайн-трансляція фіналу Нацвідбору
Фото: Євробачення 2017

Фінал Національного відбору на Євробачення 2017 можна дивитись онлайн на Styler

У суботу, 25 лютого, на телеканалах СТБ і UA:Перший вийде в ефір фінал Нацвідбору на Євробачення 2017, який можна дивитися онлайн на Styler. За можливість представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі боротимуться шість учасників.

Фіналісти Євробачення 2017 Україна

За підсумками Національних відборів, вирвалися у фінал: "Сальто назад", Melovin, O. Torvald, Illaria, Tayanna і Rozhden.

"Сальто назад" з піснею "О мамо" - нагадування про те, що не потрібно забувати про важливість сімейних відносин і цінностях. Melovin представить англомовну пісню "Wonder", приспів якої був, написав ще рік тому. Колектив O.Torvald  презентує пісню "Time" про те, що час - єдине, що не можна повернути. Неможливо прожити двічі одну й ту ж хвилину, варто цінувати кожну мить разом зі своїми рідними, близькими, друзями. У композиції "Thank You for My Way" оспівана особиста історія, той шлях, завдяки якому неземна і чуттєва Illaria зустріла в житті любов. Tayanna написала конкурсну пісню "I love you" спільно з популярним співаком і композитором Максом Барських. Музичні експерти зазначають, що її конкурсна балада є найскладнішою з точки зору вокалу серед усіх пісень учасників нацвідбору. Чесний і щирий Rozhden з піснею "Saturn", яка спеціально була написана для конкурсу. Музична складова умістила в собі і фанк та хіп-хоп і нові, несподівані елементи танго.

Відео онлайн-трансляція фіналу Нацвідбору

Виступи учасників у фіналі Національного відбору на Євробачення 2017 транслюють телеканали UΛ: Перший і СТБ в ефірі, а також в мережі.

Сальто Назад

Першими вийшли на сцену фіналу Нацвідбору на Євробачення 2017 київські хлопці з групи "Сальто Назад". Відзначимо, що це єдині учасники фінальної шістки відбору, які представляють україномовну пісню "О, мамо". Правда, перед виступом СН, глядачів чекав сюрприз від Джамали, яка (поза конкурсом) заспівала пісню "Заманили".

Євробачення 2017: онлайн-трансляція фіналу Нацвідбору

Сергій Притула зазначив, що пісня Сальто Назад - "як вірус", вона "засіла в голові і не вилазить звідти". Учасники ж зізналися, що всі їхні пісні "про любов". До речі, виявляється, серед фанатів групи навіть Павло Зібров. На відео він заспівав шматочок пісні "О, мамо".

Апогеєм виступу став момент, коли вокаліст групи Олександр вивів на сцену літню жінку і станцював з нею! Виявилося, вона із Швеції. Виявилося, вона зі Швеції. Хоча спочатку багато хто подумав, що вона - мама вокаліста. Данилко пожартував, що "вихід з мамою - прийом не новий", натякаючи на Вєрку Сердючку і її "маму". Він сказав також, що "не помилився" в хлопцях.

Melovin

У відеовізитку Костянтин Бочаров сказав, що він не відчуває себе землянином. За його словами, він - інопланетянин і хоче "відкрити свій космос всій Європі".

Євробачення 2017: онлайн-трансляція фіналу Нацвідбору

Він виконав пісню "Wonder", яка вже встигла стати справжнім хітом в Україні. 

Сергій Притула зазначив, що Melovin додав трохи більше графіки в виступ, однак особливо нічого не змінилося. Бочаров сказав, що він хоче бути чесним. Після півфіналу у нього з'явилася впевненість у своїх силах.

Євробачення 2017: онлайн-трансляція фіналу Нацвідбору

Меладзе відзначив, що артист заспівав гірше, ніж в півфіналі, через те, що Melovin перехвилювався. Правда, Данилко заступився за Костю, підкресливши, що Євробачення найбільше потрібно якраз для Melovin.

O.Torvald

Столичні рокери виконали пісню "Time". Це композиція про те, що час - єдине, що не можна повернути. Неможливо прожити двічі одну й ту ж хвилину, варто цінувати кожну мить разом зі своїми рідними, близькими, друзями.

Євробачення 2017: онлайн-трансляція фіналу Нацвідбору

Євробачення 2017: онлайн-трансляція фіналу Нацвідбору

У відеовізитку групу підтримали Потап і Надя Дорофєєва. На їхню думку, Галич і Ко гідні представляти Україну на конкурсі, оскільки "вони найчесніші".

O.Torvald вирішили здивувати глядачів незвичайними костюмами - у кожного учасника на грудях "вбудовано" годинник.

Євробачення 2017: онлайн-трансляція фіналу Нацвідбору

Джамала в першу чергу відзначила роботу режисера-постановника шоу рокерів. Також вона сказала, що їй все "дуже подобається", але питання по вокалу Галича залишилися. Меладзе заявив, що творчість O.Torvald дуже підкуповує, що людина співає про те, що він відчуває. "Людина прийшла розповісти свою правду", - сказав Меладзе.

Євробачення 2017: онлайн-трансляція фіналу Нацвідбору

ILLARIA

ILLARIA своєю піснею "Thank you for my way" знову вразила суддів та глядачів. Її називають новим подихом української етнічної музики.

Євробачення 2017: онлайн-трансляція фіналу Нацвідбору

Сергій Притула зазначив, що для виступу ILLARIA не знадобилося нічого, крім прекрасного голосу. Співачка повеселила висловлюванням: "Головне не плаття, а те - що під ним". Вона, до речі, говорила про душу.

Меладзе вважає, що ILLARIA вносить в душу "світло, спокій, світ, який асоціюється з щастям". 

"Якщо є на Землі ангели, вони виглядають саме так", - прокоментувала виступ ILLARIA Джамала.

TAYANNA

Тетяна Решетняк з піснею "I Love You". Макс Барських в відеовізитку сказав, що Тетяна була б "найкрасивішим лицем Євробачення".

Євробачення 2017: онлайн-трансляція фіналу Нацвідбору

Співачка на сцені була в дуже гарній червоній сукні, що нагадує бант, а коли скинула його, виявилося, що під низом золотисте приталене плаття. Постановником номера співачки був Алан Бадоєв.

TAYANNA сказала, що головним конкурентом в фіналі вона вважає "свою сьогоднішню хворобу". Чути, що артистка захворіла ... Їй важко говорити.

До речі, в Twitter українку підтримує дуже велику кількість іноземних шанувальників.

Євробачення 2017: онлайн-трансляція фіналу Нацвідбору

Данилко вважає, що людям подібні пісні подобаються, саме за такі номери голосують. Однак йому хотілося "чогось особливого". А ось Джамала сказала, що "разом з Танею проспівала кожну ноту".

ROZHDEN

ROZHDEN (Рожден Анусі) сказав, що у нього "є душа, а це - найголовніше". Він - останній учасник фіналу Нацвідбору. За словами, йому дуже важливо поїхати на Євробачення. До речі, його підтримали Антон Савлепов, Іван Дорн та LAYAH.

Євробачення 2017: онлайн-трансляція фіналу Нацвідбору

Притула зазначив зміни в хореографії балету. Однак співак і балет на сцені "жили своїм життям". Рожден дорікнув ведучого в тому, що він "перекручує висловлювання" співака. Джамала зазначила, що співак "позаймався вокалом, і це дуже видно". Суддя порадила йому організувати "якийсь бекграунд" (набрати музикантів).

Меладзе підкреслив, що сьогодні ROZHDEN був значно переконливіше і набагато краще співав.

Почалося голосування за фіналістів. Через годину стане ясно, хто представить Україну на Євробаченні 2017!

В якості запрошених гостей на сцені фіналу Нацвідбору виступила представниця Франції на Євробаченні 2017 - Альма. Дівчина виконала пісню "Requiem". Після виступу представниці з Польщі, будуть відомі результати глядацького голосування.

TAYANNA і O.Torvald набрали однакову кількість балів - 10. Згідно з правилами конкурсу, перевага у артиста, якого підтримали глядачі. На Євробачення їде група O.Torvald!

Третій півфінал Євробачення 2017

18 лютого пройшов третій півфінал Національного відбору на Євробачення 2017, яке відбудеться навесні в Києві. За право виступити на пісенному конкурсі боролися вісім конкурсантів: O. Torvald, Green Grey, KADNAY, Анастасія Прудіус, Vivienne Mort, Singing pants, Віталій Козловський та Melovin.

У ході непростої боротьби, набравши найбільшу кількість оцінок, у фінал конкурсу пройшли двоє конкурсантів - гурт O.Torvald, і артист-початківець Melovin.

Відбір на Євробачення 2017: перший півфінал 

У першому півфіналі Нацвідбору лідерами рейтингу стали гурт "Сальто назад" і співачка TAYANNA. "Сальто назад" виконали пісню "О, мамо", яку журі похвалили за легкість, безпосередність і україномовність. Їх виступ став головним старту Нацвідбору, а Джамала ледве усидела на місці. TAYANNA, яку знають як учасницю Голосу країни представила складну і емоційно, і технічно пісню "I Love You". Журі назвали її виступ у двійці кращих, а глядачі підтримали TAYANNA найвищим балом.

Євробачення 2017: другий півфінал 

Кращими у другому півфіналі Нацвідбору виявилися ROZHDEN і ILLARIA, які отримали найвищі оцінки від суддів і глядачів. Рожден Анусі об'єднав хіп-хоп та фанк до своєї конкурсної пісні "Saturn". Його виконання сподобалося всім членам журі без винятку, а Меладзе назвав співака одним з найбільш талановитих і перспективних в Україні. Саме Рожден отримав "вісімку" від суддів. Дуже особиста пісня ILLARIA "Thank You for My Way" викликала дисскусию за столом журі, адже Андрій Данилко назвав її небезпечною, а Меладзе – дуже красивою. Також високо виконання оцінили телеглядачі, зробивши ILLARIA лідером рейтингу.

До речі, українці визначили, хто представить Україну на Євробаченні 2017.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся