ru ua

Рідлі Скотт поділився бажанням зняти сиквел "Того, що біжить по лезу 2049"

Рідлі Скотт поділився бажанням зняти сиквел "Того, що біжить по лезу 2049" Фото: Кадр з фільму "Той, що біжить по лезу 2049"

Скотта не злякали збитки від попередньої картини

Британський постановник Рідлі Скотт зізнався, що хотів би зняти ще одну частину фантастичного фільму "Той, що біжить по лезу 2049", а саме сиквел картини. За його словами, у нього навіть є готова ідея для нового проекту. Про це повідомляє Digital Spy.

"Я дуже на це розраховую. Вважаю, що там може бути безліч сюжетів, у мене вже є один повністю готовий для розвитку. Так що ще один фільм, звичайно, повинен бути знятий", - сказав Скотт.

Нагадаємо, що сиквел "Того, що біжить по лезу", який вийшов в жовтні 2017 року, заслужив позитивні відгуки критиків, але в прокаті став провальним. The Hollywood Reporter повідомляє, що збитки творців картини склали 80 мільйонів доларів. При цьому продюсер бачить проблему в хронометражі. "Він повільний. Дуже повільний. І довгий. Надто довгий. Я б вирізав з нього півтори години. А більша частина сценарію взагалі моя", - сказав Скотт. Режисер Дені Вільнев же звинуватив в такому результаті глядачів, сказавши, що вони просто були незнайомі з цим всесвітом.