ua en ru

Найкрасивіший чоловік України представить фільм на кінофестивалі в Каннах

Найкрасивіший чоловік України представить фільм на кінофестивалі в Каннах Фото: Богдан Юсипчук (facebook.com/bogdan.iusypchuk)

Український фільм буде показаний в програмі Short Film Corner

Фільм про найкрасивішого чоловіка України "Містер Україна. Боротьба з собою" буде представлений на Канському фестивалі.

Український короткометражний фільм "Містер Україна. Боротьба з собою" буде представлений в програмі Short Film Corner 71-го Міжнародного Каннського кінофестивалю, який цього року буде проходити з 8 по 19 травня.

У фільмі "Містер Україна. Боротьба з собою" ідея, режисерська робота та роль головного героя належать українському молодому акторові Богдану Юсипчуку, який за результатами конкурсу Mr. World увійшов в топ-10 найкрасивіших чоловіків світу. Конкурс проходив у Лондоні, де знімалися деякі фрагменти документального фільму. Частина зйомок короткометражного фільму проходила в Києві.

Богдан Юсипчук не очікував, що прем'єра його фільму може відбутися в Каннах і розповів про три головні досягнення в своєму житті.

"Давно хотів спробувати себе в ролі режисера. Не думав, що зроблю це вперше з документальним фільмом, і що прем'єра картини відбудеться в Каннах. Радий, що нарешті вдалося втілити задумане. Тепер в житті можу сміливо пишатися трьома речами - титулом "Містер Україна" і попаданням в ТОП-10 найкрасивіших чоловіків світу, підкоренням перевалу в Торонг Ла (Непал, 5416м) та режисерською роботою, прем'єра якої відбудеться в Каннах", - розповів Юсипчук.

Найкрасивіший чоловік України представить фільм на кінофестивалі в КаннахНайкрасивіший чоловік України представить фільм на кінофестивалі в КаннахНайкрасивіший чоловік України представить фільм на кінофестивалі в КаннахНайкрасивіший чоловік України представить фільм на кінофестивалі в КаннахНайкрасивіший чоловік України представить фільм на кінофестивалі в КаннахНайкрасивіший чоловік України представить фільм на кінофестивалі в Каннах

Фото: Богдан Юсипчук (instagram.com/iusypchuk_bogdan)

Богдан Юсипчук народився 5 липня 1988 року в Києві, в родині художників. Дитинство і юність провів у містечку Косів, Івано-Франківської області. Закінчив Косівський коледж з червоним дипломом, а потім поступив у Київський національний університет театру, кіно і телебачення на спеціальність актора театру і кіно.

З 2007 року почав активно зніматися в кіно на епізодичних ролях, а у 2011 році отримав першу велику роль – у фільмі жахів "Синевир".

У 2014 році отримав титул "Містер Україна -2014".

До речі, Сергій Притула розповів про новий творчий досвід.