ru ua

Стартує Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

Стартує Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Протягом найближчих трьох днів ми дізнаємося, в чому будемо ходити навесні-влітку 2016 року

На церемонії відкриття вручать премії кращому дизайнеру минулого сезону, краще модному фотографа, журналіста і ритейлеру

Сьогодні в Києві відбудеться урочиста церемонія відкриття XI сезону міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days (весна-літо 2016). Програма тижня опублікована на сайті організаторів.

У рамках церемонії відкриття тижня моди відбудеться вручення спеціальної премії Mercedes-Benz Kiev Fashion Prize, ініційованої компанією "Автокапітал" (офіційний представник Daimler AG в Україні). Премія присуджується на основі аналізу результатів роботи українських дизайнерів у минулому сезоні. Найбільш перспективний дизайнер отримає 100 000 грн. на розвиток бренду в Україні і за кордоном (що включає можливість участі в міжнародних профільних виставках і тижнях моди в Лондоні, Мілані, Парижі).

Основні критерії для вибору переможця - регулярне проведення показів бренду в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, співробітництво з міжнародними мережами роздрібної торгівлі (оцінюється кількість і рівень магазинів), згадки в локальній і зарубіжній пресі (кількість і рівень публікацій про бренд), участь у міжнародних виставках, покази колекції (результати участі та рівень подій), продуманий бізнес-план з міжнародного розвитку бренду на майбутні сезони.

У попередніх сезонах лауреатами Mercedes-Benz Fashion Prize стали дизайнер бренду Anton Belinskiy, який успішно вклав премію в розвиток бренду, пройшов у півфінал престижного конкурсу LVMH Prize і показав свою колекцію в Мілані та Парижі, а також дует Ksenia Schnaider, який представив колекцію на міжнародному трейд-шоу Сoterie в Нью-Йорку (США) і в шоурумі More Dash під час Паризького тижня моди. На офіційному відкритті Ksenia Schnaider представить спеціальний перформанс.

Крім цього, будуть оголошені нові імена найбільш перспективних гравців модної індустрії країни: спеціальні нагороди отримають кращий fashion-журналіст, fashion-фотограф, fashion-рітейлер. А також будуть підведені підсумки конкурсу для початківців дизайнерів Design It.

Читайте свіжі ексклюзивні репортажі з показів, а також інтерв'ю з дизайнерами, на нашому сайті!