ru ua

Американський космонавт показав дивовижне фото нічного Києва з МКС

Американський космонавт показав дивовижне фото нічного Києва з МКС Фото: Київ (РБК-Україна)

Столицю України показали з космосу

Американський космонавт NASA Ренді Бресник показав неймовірне фото нічного Києва з Міжнародної космічної станції. Відповідний знімок опублікований на сторінці космонавта у соцмережі Twitter.

На знімку зображена підсвічена міськими вогнями українська столиця.

Американський космонавт показав дивовижне фото нічного Києва з МКС

Фото: Київ (twitter.com/astrokomrade)

У мережі висловили захоплення від побаченого. На сторінці журналіста Dorje Batuu, який зробив репост знімка у Facebook, повідомляється, що фото зроблене на відстані 408 кілометрів з космосу.

"Знято зі сходу. Видно і передмістя: Бориспіль, Бровари, Ірпінь-Бучу-Ворзель, Вишневе, Конча-Заспу, Козин. Найбільш освітлені траси на Житомир і Харків, менше - на Чернігів, Вишгород та Ковель", - зазначив Віктор Цвіліховський.

"Фантастичне фото! Але мабуть треба повернути, тому що народ буде шукати свої будинки, там, де їх немає", - зазначили в мережі.

"Передайте, будь ласка, Ренді спасибі від вдячних киян!" – написали в коментарях.

А деякі українці попросили фотографію нічного Львова.

Також Бресник опублікував фото нічного Дубліна (Ірландія), Копенгагена (Данія) та Единбурга (Шотландія).

Американський космонавт показав дивовижне фото нічного Києва з МКСАмериканський космонавт показав дивовижне фото нічного Києва з МКС

Фото: Нічні міста (twitter.com/astrokomrade)

Американський космонавт показав дивовижне фото нічного Києва з МКС

Фото: Нічне місто (twitter.com/astrokomrade)

Американський космонавт показав дивовижне фото нічного Києва з МКС

Скріншот поста (twitter.com/astrokomrade)

Американський космонавт показав дивовижне фото нічного Києва з МКСАмериканський космонавт показав дивовижне фото нічного Києва з МКСАмериканський космонавт показав дивовижне фото нічного Києва з МКСАмериканський космонавт показав дивовижне фото нічного Києва з МКСАмериканський космонавт показав дивовижне фото нічного Києва з МКСАмериканський космонавт показав дивовижне фото нічного Києва з МКСАмериканський космонавт показав дивовижне фото нічного Києва з МКСАмериканський космонавт показав дивовижне фото нічного Києва з МКС

Скріншот коментарів (facebook.com/dorjebatuu)

Раніше американський астронавт NASA Ренді Бресник розгорнув на міжнародній космічній станції два прапора – американський і український.

Під час телемосту з Києвом Бресник розповів про походження прапора і чому взяв його з собою на МКС.

"Цей прапор у мене з минулого року, я отримав його в Дніпрі, коли там був зі своєю родиною. Там народився мій син. І тому ми повернулися туди всією сім'єю, провели кілька днів у Новомосковську, а потім ще кілька днів у Києві. Ось звідти у мене прапор. Я взяв його з собою. І я планую його привезти з собою назад", - сказав Бресник.