NASA показало вражаючі знімки найменшої планети

NASA показало вражаючі знімки найменшої планети
Цецера (Кадр з відео youtube.com/NASA Jet Propulsion Laboratory)

Космічний корабель зобразив найяскравішу область Цецери

NASA показало відео, змонтоване зі знімків, на якому показана найближча до Сонця і найменша серед відомих карликових планет Сонячної системи Цецера. Ролик NASA опублікувало на своєму сайті.

Зображення планети були отримані за допомогою космічної станції Dawn, яка показала найяскравішу область Церери, з нового ракурсу.

altФото: Цецера (nasa.gov)

На відео карликова планета показана з посиленням контрасту, щоб виділити відмінності яскравості. Яскраві плями особливо добре виділяються на відносно м'якій поверхні.

altФото: Вчені зняли яскраву область Церери, з нового ракурсу (nasa.gov)

Грунтуючись на даних наземних телескопів та космічних апаратів, які раніше розглядали планетарні тіла в опозиції, вчені правильно передбачили, що Церера стане яскравішим від цієї опозиційної конфігурації.

Спостереження Церери за більш ніж два роки охоплюють більш широкий діапазон кутів освітлення, ніж майже будь-яке тіло в Сонячній системі. Це дає вченим можливість отримати нове уявлення про властивості поверхні. В даний час вони аналізують нові дані.

Нагадаємо, вчені NASA зафіксували підозрілі спалаху над поверхнею Землі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся