ua en ru

Вчені знайшли спосіб клонувати домашніх вихованців

Вчені знайшли спосіб клонувати домашніх вихованців Ілюстративне фото (pixabay)

Використовувати будуть ту ж технологію, що і при клонуванні овець

У новому, 2019 році китайські вчені збираються клонувати кошеня. Компанія планує займатися цим не заради досліджень, а в якості комерції. Про це повідомляє інформаційний портал Global Times.

Заступник генерального директора пекінської біотехнологічної компанії Sinogene Чжао Цзяньпін стверджує, що буде використовувати ту ж технологію, що і при клонування овець. Якщо все пройде успішно, то господарі кішок зможуть замовляти послуги по клонуванню тварин за ціною 1,5 млн грн.

Уточнюється, що у компанії вже є близько 20 клієнтів, а сам процес клонування займе від 6 до 10 місяців. Зовні кошеня буде максимально ідентичним оригінальному, однак у нього буде відсутня пам'ять і поведінка справжнього. Вчений стверджує, що це допоможе власникам менш болісно пережити смерть свого вихованця.

Собаки на даний момент вважаються для цього процесу найскладнішими. Пов'язано це з репродуктивної фізіології собак, яка відрізняється від інших ссавців. Наголошується, що їх яйцеклітини більш чутливі до змін зовнішніх умов.

Ми писали, що українські зірки показали своїх вихованців. Знімками з домашніми улюбленцями поділилася студія "95 квартал". Головні актори шоу сфотографувалися зі своїми вихованцями. Також фотографією зі своїм улюбленцем мережу порадувала Леся Нікітюк.

Нагадаємо, що пес місяць прочекав господарів біля згорілого будинку. Рятувальники його годували і напували.

Раніше повідомлялося, що у Києві пройшла міжнародна виставка собак. На заході за титул кращої породи року змагалися представники понад 200 порід.