ru ua

Вчені запускають тестування нового контрацептиву для чоловіків

Вчені запускають тестування нового контрацептиву для чоловіків Фото: Чоловік (freepik.com)

Новий контрацептив буде у формі спеціального гелю

Американські вчені заявили про те, що в 2018 році стартують випробування нового контрацептиву для чоловіків. Про це пише Fraza.ua.

Група вчених з американського Національного інституту дитячого здоров'я та розвитку людини виступила з заявою про те, що в квітні 2018 року мають стартувати випробування нового унікального контрацептиву для чоловіків. Випускатися він буде у вигляді гелю.

На даний момент для чоловіків існує тільки два види контрацептивів: презервативи і вазектомія.

Вже з квітня вчені починають клінічні випробування протизаплідного гелю для чоловіків, у яких будуть брати участь понад 400 пар із США, Італії, Кенії, Великобританії та Швеції.

Очікується, що ці випробування стануть фінальними перед запуском гелю в продаж.

Це вже не перша спроба винайти додатковий вид контрацепції, але всі попередні засоби такого роду для чоловіків не змогли пройти випробування, так як мали безліч побічних ефектів.

Активні речовини гелю — це нестерон, варіант прогестерону, і синтетична форма тестостерону. Нестерон не дасть організму виробляти тестостерон, який потрібен тілу для виробництва сперматозоїдів. Синтетичний тестостерон ж дозволити замінити втрату природного для відновлення гормонального балансу, але при цьому виробництва сперми не дає.

Гель потрібно буде втирати в плечі і передпліччя регулярно, приблизно половину чайної ложки в день. Активні речовини гелю повільно проникають у кров, але на відміну від таблеток, не розпадаються моментально, а залишаються в організмі надовго.

Чоловікам, які будуть брати участь у випробуваннях, видадуть велику пляшку з гелем, який вони повинні будуть застосовувати щодня. Висихає гель дуже швидко – протягом однієї хвилини.

Різке зниження якості сперми з'являється приблизно через три доби.

У перші чотири місяці тестів жінкам у парі наказано використовувати жіночі контрацептиви, а рівень сперми у чоловіків будуть регулярно вимірювати. Після цього парам порадять користуватися виключно гелем протягом як мінімум року.

До речі, вчені розповіли, яка дієта здатна продовжити життя.